Романтичне реаліті-шоу "Холостяк 9", героєм якого став Микита Добринін, давно закінчилося, і вся країна бачила, кого у фіналі вибрав холостий красень. І навіть попри звинувачення в піарі, Микита і Даша Квіткова залишилася разом, почали жити, а не так давно навіть одружилася. Нещодавно в соцмережі дівчина показала миле фото, на якому з'явилася в цікавому образі, а в підписі до нього заговорила про позитивне мислення і про те, як воно впливає на життя людини.

Читайте Знай в Google News!

""Хороші думки повинні домінувати" - це мені сьогодні сказав чек з супермаркету. Як же вчасно, як же він правий. Наші думки мають найбільшу матеріальну силу. Ми притягуємо те, про що думаємо. Якщо вони негативні, то вони можуть перешкодити в досягненні цілей. Позитивні ж будуть навпаки мотивувати рухатися далі. Коли в нашій голові з'являється позитив, у нас підвищується рівень задоволеності собою. І це факт. Випробування ж будуть завжди. Неважливо, що ми робимо в житті, проблеми в ній будуть траплятися — але не потрібно дозволяти їм забирати у нас найкраще. Ми завжди будемо в ресурсі, будемо мотивовані на нові кроки, якщо наші думки будуть світлі. З доброго ранку", - написала Даша в підписі до фото.

View this post on Instagram

«Хорошие мысли должны доминировать» — это мне сегодня сказал чек из супермаркета. Как же вовремя, как же он прав. Наши мысли имеют величайшую материальную силу. Мы притягиваем то, о чем думаем. Если они отрицательные, то они могут помешать в достижении целей. Положительные же будут наоборот мотивировать двигаться дальше. Когда в нашей голове появляется позитив, у нас повышается уровень удовлетворенности собой. И это факт. Испытания же будут всегда🌚 Неважно, что мы делаем в жизни, проблемы в ней будут случаться — но не нужно позволять им забирать у нас лучшее. Мы всегда будем в ресурсе, будем мотивированны на новые шаги, если наши мысли будут светлые🕊 С добрым утром 🤍

A post shared by Daria Kvitkova 🌷 (@kvittkova) on

Популярні новини зараз

Олена Зеленська на виборах зробила те, на що не наважувалася жодна перша леді: на одній хвилі з українцями

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.