Чоловік відомої української співачки і солістки групи "Время и Стекло" Наді Дорофєєвої Володимир Дантес час від часу викладає забавні пости на своїй сторінці в соцмережі Instagram. Нещодавно знаменитість поділився яскравим кадром, позуючи на території їх з Надею білосніжного будинку, сховавшись в кущах ялівцю.

Так, артист, рекламуючи популярний алкогольний напій, розповів, як 2020 рік, особливо коронавірус COVID-19 "обламав" їх з дружиною плани на грандіозну вечірку біля басейну. Володимир зазначив, що після переїзду в їх затишне гніздечко до пари влітку приїжджали різні друзі, залишалися ночувати на кілька днів, а ось тусовки, як в американських фільмах, так і не було. До слова, Дантес і Дорофєєва планували гуляння ще з осені 2019 року, як тільки остаточно оселилися за містом.

View this post on Instagram

Как мы хотели устроить вечеринку. Мы живем в доме. Переезжали мы в него, когда уже была осень и вот летние деньки толком не застали. Поэтому всю зиму говорили: «Прийдет лето и мы закатим такую вечеринку, что, ну...». Как вы поняли точного понимания не было, но знали, что будет знатное гуляние. Пришла весна, а с ней и пандемия. И как все нормальные люди мы очень испугались. Но мечта закатить вечеринку осталась. Мы ждали лето) Пришло лето. К нам приезжали друзья, оставались на несколько дней, было прекрасно. Но вечеринки у бассейна, как в американских фильмах так и не было... Поэтому заранее прошу, 2021год, давай без фигни. Мы подготовились максимально. У нас всё есть. Бассейн, друзья, мартини фиеро, тоник, еда, спальные места... Теперь дело за тобой. С тебя - отсутсвие вируса))))) #martinifiero

A post shared by Dantes (@vladimirdantes) on

Популярні новини зараз

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Затоплене село на Прикарпатті перетворилося на болото, поки слуги займалися виборами: швидка не проїде

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

Як ми хотіли влаштувати вечірку. Ми живемо в будинку. Переїжджали ми в нього, коли вже була осінь і ось літні дні толком не застали. Тому всю зиму говорили: "прийде літо і ми закотимо таку вечірку, що, ну...». Як ви зрозуміли точного розуміння не було, але знали, що буде знатне гуляння. Прийшла весна, а з нею і пандемія. І як всі нормальні люди ми дуже злякалися. Але мрія закотити вечірку залишилася. Ми чекали на літо) прийшло літо. До нас приїжджали друзі, залишалися на кілька днів, було чудово. Але вечірки біля басейну, як в американських фільмах так і не було... Тому заздалегідь прошу, 2021рік, давай без фігні. Ми підготувалися максимально. У нас все є. Басейн, друзі, мартіні фієро, тонік, їжа, спальні місця... Тепер справа за тобою. З тебе - відсутність вірусу)))))

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, чоловік Дорофєєвої показав, як почати життя спочатку

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Надя Дорофєєва в пляжному образі затьмарила Дубай.

Також портал "Знай.uа" писав, що Надя Дорофєєва дала мудру пораду шанувальникам.