Сьогодні, 20 жовтня, світ кінематографа країн СНД потрясла сумна новина. Не стало відомої актриси театру і кіно Ірини Скобцевої. Ірина Костянтинівна дожила до 93 років. Цікаво, що вона померла в один день зі своїм чоловіком – Сергієм Бондарчуком, але пережила його на 26 років. Багато зірок кінематографа в соціальних мережах опублікували пости пам'яті відомій актрисі. Не залишився осторонь і Сергій Безруков.

View this post on Instagram

Не стало Ирины Скобцевой.... Я имел честь быть знакомым с Ириной Константиновной. Мы вместе снимались в фильме «Золото» по Маминому-Сибиряку. Я играл Гордея Брагина, а она – мою мать,..Потрясающая, благороднейшая женщина. Она была невероятно красива. И в свои уже преклонные лета оставалась истинной женщиной: красивой, статной, благородной. За этим чувствовалась такая история и глубина. Смотрел и восторгался тем, как потрясающе она играла мать. Я был счастлив работать с Ириной Константиновной в одном кадре. Светлая ей память ... Ее работы – это история нашего отечественного кино. Это действительно классика. Роли Ирины Константиновны – золотой фонд русского кинематографа... #светлаяпамять #иринаскобцева

A post shared by Сергей Безруков (@s_bezrukov) on

На своїй сторінці в Instagram він опублікував пост пам'яті, в якому розповів, як познайомився в іриній Скобцевій. Безруков згадав, що вони познайомилися на знімальному майданчику фільму "Золото" за книгою Мамина-Сибіряка. Він грав роль Гордія Брагіна, а вона – його мати. Сергій відгукнувся про Ірину Костянтинівну, як про приголомшливу, благородну і неймовірно красиву жінку.

Популярні новини зараз

У Львові знайшли житло древніх людей, археологи в екстазі: "Справжні галичани"

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - ні слуху ні духу другий тиждень

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще

"І в свої вже похилі літа залишалася справжньою жінкою: красивою, ставною, благородною."–- написав Безруков на своїй сторінці в Instagram. Він зазначив, що був щасливий працювати з Іриною Скобцевою в одному кадрі. "Світла їй пам'ять. Ролі Ірини Костянтинівни-золотий фонд російського кінематографа...",- резюмував Безруков.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, роки безжальні: актори серіалу "Бригада" змінилися до невпізнання, як виглядають Саша Білий і компанія.

Як повідомляв Знай.ua, Україна закрила двері перед новими російськими книгами: повний список.

Знай.ua писав, поповнення в родині Безрукова: актор ошелешив фанатів радісною новиною.