Відомий український танцюрист, член журі танцювального шоу "Танці з зірками", і тренер гумористичної програми "Ліга Сміху" Влад Яма не часто ділиться з шанувальниками подробицями особистого життя. Однак, час від часу на його сторінці в соціальній мережі Instagram все ж з'являються нові фото.

Нещодавно красуня-дружина знаменитості, Лілія, виставила жіночний, буквально казковий кадр, взявши участь у новій фотосесії на одному з пляжів Київського моря. Так, дівчина приміряла облягаюче чорне плаття з відкритими плечима, а жіночний образ доповнила прикрасою з крихітних намистин і камінчиків, спадаючим з її волосся, не забувши і про макіяж - виразні смокі айс граціозно підкреслили незвичайний колір очей Лілії.

View this post on Instagram

На сон грядущий поделюсь новыми находками самопознания.♥️ Каждый из нас обладает «энергиями»: разума, тела, подсознания и души. В идеале, когда каждая из них участвует в нашей жизни, мы чувствуем гармонию и спокойствие.🙏 На первый взгляд легко, но на самом деле не так уж просто. Потому, что мы все привыкли жить разумом. Разумом, основанным на шаблонах, старых установках и опыте предыдущих поколений. Разум любит факты и доказательства, но это не всегда работает. Часто одного разума недостаточно. Для того, чтобы наслаждаться жизнью, все четыре составляющие (душа, разум,тело и подсознание) нашей сущности должны функционировать согласованно. Наверное у каждого было такое, когда разум и логика говорят одно, а внутренний голос(душа) - другое. И в результате выбор души был самым правильным. Было у вас так? 📸 @iryna.bigun

A post shared by Liliya Yama (@liliya_yama) on

Популярні новини зараз

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Скандал довкола "Танці з зірками": Гвоздьова зізналася, хто насправді повинен був перемогти

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

На сон прийдешній поділюся новими знахідками самопізнання.♥️ Кожен з нас володіє "енергіями": розуму, тіла, підсвідомості і душі. В ідеалі, коли кожна з них бере участь в нашому житті, ми відчуваємо гармонію і спокій.🙏 На перший погляд легко, але насправді не так вже й просто. Тому, що ми всі звикли жити розумом. Розумом, заснованим на шаблонах, старих установках і досвіді попередніх поколінь. Розум любить факти та докази, але це не завжди працює. Часто одного розуму недостатньо. Для того, щоб насолоджуватися життям, всі чотири складові (душа,розум, тіло і підсвідомість) нашої сутності повинні функціонувати узгоджено. Напевно у кожного було таке, коли розум і логіка говорять одне, а внутрішній голос(душа) - інше. І в результаті вибір душі був найправильнішим. Було у вас так?

View this post on Instagram

Какой сегодня был сказочный закат на Киевском море.😍🥰♥️Очень скоро - много красивых фото.🥰♥️ Спасибо за ответы в предыдущем посте. Очень приятно, что мои мысли вам по душе.🙏Многим интересна тема самопознания, как и мне сейчас.♥️Здорово, что мы на одной #волне. 🏄🏻‍♂️

A post shared by Liliya Yama (@liliya_yama) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Влад Яма поділився архівним фото з маленьким Потапом у сукні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Влад Яма поділився рідкісним знімком зі своїм "дивом", мережа ридає від розчулення.

Також портал "Знай.uа" писав, що Влад Яма заради учасниці "Танців з зірками " зробить те, чого ніхто не очікував.