Даша Ульянова - переможниця 10-го сезону романтичного шоу"Холостяк". Зараз дівчина поділилася, що захворіла коронавірусом.

Вона розповіла про те, як дізналася про хворобу і зізналася про втрату смаку і нюху в соціальній мережі Instagram.

Читайте Знай в Google News!

"У мене коронавірус. Друзі, по-перше, вибачте, що не з'являюся в сторіз. Відчуваю себе, м'яко кажучи, не добре. Вчора зробила швидкий тест на ковід і вже є результат - позитивний", - почала розповідати вона.

Потім Ульянова додала, що вдячна всім за підтримку і побажання якнайшвидшого одужання. Все з нею почалося пару днів тому, коли Даша відчула нереальну слабкість і біль в горлі. Також піднялася температура і все тіло ламало.

Популярні новини зараз
Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу Жителі трьох областей отримають додаткову допомогу Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись
Показати ще

Дівчина сподівалася, що це звичайний грип або ангіна, проте все ж викликала лікаря, який і зробив тест. Далі слідувала втрата нюху, вона зовсім не відчувала запахи і смаки. "Такого раніше зі мною ніколи не було. Сумнівів вже не залишалося. Ну а слідом прийшов позитивний тест. Дорогі, бережіть себе і своїх близьких. Здоров'я-найважливіше", - підсумувала вона.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, "Холостяк" змінив переможниці шоу і вона пустилася у всі тяжкі: "Хто перший"

Як повідомляв "Знай.ua", "Холостячка" Ульянова задивилася на чоловіків Мішиної і вибрала фаворитів: "Турбота не тільки Ксюші"

Знай.ua писав, Даша Ульянова показала, як виглядала до " Холостяка": "Це було не зі мною"