Украинская ведущая и певица Ольга Цибульская показала фотографию со своей "киской". Хотя фактически это кот Симба. Соответствующая публикация появилась в Instagram.

Читай Знай. ua в обновленном чате Viber! Присоединяйтесь!

Певица отмечает, что Симба является старшим сыном в семье. Он появился с первыми желаниями материнства, когда хотелось не только ходить по делам, но и заботится о ком-то.

View this post on Instagram

Я і моя кіска ❤️ Сімба-наш старший син.🔆 Він з’явився з першим потягом до материнства.Коли хотілось не тільки ходити по справам, а і турбуватись про когось. Ми з ним схожі : ⠀ ✅Сімба терпіти не може ультиматумів🔥Якщо йому принципово щось заборонити - він зробить все , аби сусіди вночі думали , що кіт кричить бо його їдять 🤣В мене та сама історія. Всі 2,5 кавалери летіли під три чорти, як тільки висували мені найменший ультиматум. ⠀ ✅ Сімба стриманий. Він дійсно не любить коли його притискають , лізуть на його територію,але має залізні нерви, щоб терпіти до останнього.🧚🏼‍♀️Я навчилась в нього терпимості. Але скажу чесно , іноді кігті треба випускати,бо сідають на голову💯✈️ ⠀ ✅Сімба навчив мене любити тих хто поряд. За будь-яких умов, в будь-якому настрої. 💃🏽Легко лайкати фото незнайомих людей і писати компліменти тому, хто існує тільки в інтернеті. 🤔Спробуй приймати того хто поруч завжди і не намагатись перевірити на міцність його любов. Спробуй зробити штиль з найближчими, не в красивих фразах, а на ділі😻Бо зрозуміти що шерсть на чорній сукні це обійми, а не бажання зіпсувати тобі лук- іноді просто не вистачає мудрості. Сімба , люблю тебе ❤️А в тебе є кіт ? #моякиця #британець #сімба #цибульська #cybulskaya

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on

Популярные статьи сейчас

Киевлян выгонят из вонючих маршруток

Юная модель с 10-м размером груди раздела горячую подружку на камеру

Погода в Украине на 13 июля - безумная стихия ворвется в некоторые регионы, кого заденет опасность

Две девушки прямо в поезде "Укрзализныци" решили развлечься и сняли незаконное видео: отреагировал Геращенко

Показать еще

Прекрасная новость! 

Теперь Знай.ua стали еще ближе и доступнее. Скорее качай приложения для Android или IOS и оставайся в курсе последних событий. Все это в неповторимой подаче журналистов нашего портала!

"Сімба стриманий. Він дійсно не любить коли його притискають , лізуть на його територію,але має залізні нерви, щоб терпіти до останнього.🧚🏼‍♀️Я навчилась в нього терпимості. Але скажу чесно , іноді кігті треба випускати,бо сідають на голову💯✈️", - откровенно делится певица.

Кроме того, она рассказала, в чем они похожи с котом, ведь тот тоже не переносит ультиматумов и сразу срывается, когда его начинают притеснять.

"Сімба терпіти не може ультиматумів🔥Якщо йому принципово щось заборонити - він зробить все , аби сусіди вночі думали , що кіт кричить бо його їдять 🤣В мене та сама історія. Всі 2,5 кавалери летіли під три чорти, як тільки висували мені найменший ультиматум", - признается артистка.

Напомним, кума Дзидзьо рассказала правду о Притуле.

Как сообщал Знай. ua, замужняя Цибульская взбудоражила сеть романтическим снимком.

Также Знай. ua писал, что Оля Цибульская показала, как выглядела 20 лет назад.