Финалистка Национального отбора на "Евровидение 2020" Jerry Heil, которая недавно представила трек под названием "VEGAN", активно ведет свою страничку в Instagram. Знаменитость выставила архивный кадр, на котором звездной красотке 18 лет, однако она выглядит истощенной. Так, артистка призналась, что с 14 лет у нее появилась мания быть очень худой, что чуть не привело к настоящей анорексии, ведь каждый лишний килограмм вызывали у девушки истерику, как и лишний съеденный кусочек салата или куриной грудки.

"Це змусить тебе задуматися, крихітко🐼
Мені тут 18. Я насправді сповнена життєвої енергії, сил, заряду діяти! І направляю їх на єдине бажання: схуднути. Манія почалася в 14, коли я захопилася хлопцем, який від природи виглядав так, що був би ідеальною ілюстрацією до слова дрищ в букварику, якщо якесь видавництво, звісно, вирішить присвоїти літері Д слово ДРИЩ. Далі — коледж і худі подруги. ПП-пабліки вк. В повітрі прямо літали картинки з ванільками, які сидять на підвіконні і думають про нього: ПРО ПОЯС-САУНУ. І бігають щогодини стати на ваги, щоб перевірити, чи ця зелена кава працює і дійсно спалює жир.

Вівсянка-листя салату з грудкою-смузі на воді. З дня у день. І тренажер-тренажер-тренажер. Я боялася пропустити хоч один такий раз: це без перебільшення вганяло мене в паніку! Я плакала в істериці, якщо так ставалося!

Насправді описаний вище режим життя може бути нормальний для когось, бо ми всі різні. Але в якийсь день я зловила себе на думці, що чекати на місячні чотири місяці, мабуть, не дуже ок.

В той день я об‘їлася смажених котлет і вже за пару місяців набрала більше, ніж мала до.. Психічний зрив і анорексія підступили дуже близько, та я навіть не думала, що це потрібно лікувати! На щастя, мене оминуло. Та чи багато людей, які вже достатньо сильні всередині, щоб справитися самим? Щоб батьки не кричали на них, бо й самі не в курсі, як справитися, а знайшли підхід і спосіб піти до правильного спеціаліста!

Поєднувати схуднення зі здоров’ям важко — я зараз саме на такому етапі. Це як балансувати на одній нозі на кінчику великого пальця — ЕКСТРАСУПЕРПУПЕР не легко. Але можливо! Якщо слухати себе і чути, чого хочеться організму.

Сучасна наука про харчування тісно пов’язує твій ментальний і ДУХОВНИЙ стан з фізичним. Пам’ятай про це. І працюй над усім в комплексі. Тобі допоможуть йога, медитації, можливо, бойове мистецтво! І навіть будь-яке мистецтво! Коли ти наповнишся СОБОЮ, усе стане на свої місця!
Пам’ятай: себе не можна знайти — себе можна лише створити!
.
🐼♥️Напишіть, якщо ви проходили через таке, що ви відчували і як прийшли до кращого стану! Це допоможе тим, хто зараз намагається справитися♥️🐼", - затронула очень важную тему Яна Шемаева. Фолловеры не прошли мимо, а девушки решили рассказать и о своих подобных историях в комментариях.

Популярные статьи сейчас

Джонни Депп в молодости и сейчас: как изменился с годами знаменитый капитан Джек Воробей

У украинцев учебник по истории вызвал беспокойство, через объяснение происхождения человека: "Создал Бог"

Украденное детство: на Закарпатье подростки издевались над несовершеннолетней девушкой, снимая процесс на камеру

Наталья Могилевская сбросила 7 лишних кило и показала результат в смелом платье: "Заслужила"

Показать еще

Обязательно подпишись на наш канал в Viber, чтобы не пропустить самое интересное

Напомним, Alyona Alyona приготовила "легкий ужин" для своих фанов.

Как сообщал Знай.ua, рэперша Alyona Alyona выдала недетский хит про самое дорогое.

Также Знай.ua писал, что скандальная Алина Паш едва не угодила за решетку.