Сенсационная украинская рэперша Alyona Alyona активно ведет Instagram, радуя поклонников свежими фото и видео. Недавно знаменитость удивила украинцев внезапным признанием - красотка, которая известна не только своим талантом, но и отсутствием комплексов по поводу пышных форм, решила похудеть.

Алена объяснила, почему пошла на такой шаг - 15 июня после дня рождения девушка взглянула на весы и огорчилась - на них были 127,5 килограмм. Цель исполнительницы - похудеть за год на 29 килограмм и для этого она уже подыскала себе хороших диетолога и фитнес-тренера. Стоит отметить, что после усиленных тренировок на проекте "Танцы со звездами", где Алена танцевала с Юрием Гуричем, "вылетев" в четвертом прямом эфире, красотка уже может похвастаться невероятными результатами, однако останавливаться на достигнутом не собирается.

ЗНОВУ В ДІЛІ 💪🏼 ⠀ Я повернулась до тренувань. І перше з чого я почала - налагодила своє харчування (знову). Коли я всім повідомила, що планую схуднути, мій дірект затріщав. Хочу ще раз подякувати всім, хто підтримав, повірив, простягнув руку допомоги - ви найкращі! ⠀ Так от, я знала, що я хочу, але зовсім попередньо не спланувала як саме я буду цього досягати. Знала одне - спочатку до лікаря дієтолога. І от, тримаючи результати і вектор роботи, я опинилася на роздоріжжі: багато хто пропонував свою систему харчування без фізичних навантажень, хтось писав про пару варіантів шикарних дієт+спорт або участь в марафонах, були варіанти берегти спину і виключно плавати, а хтось взагалі пропонував «їсти все і худнути так». ⠀ Першим дзвіночком для мене став приклад Стаса @ragga_jagga з моєї команди, який скинув за карантин 20 кг. Він розповів мені про мережу фітнес-клубів, їхній тотальний супровід твого схуднення з максимально індивідуальним підходом. Я вирішила віднести туди результати дієтолога. Одне я для себе вирішила точно: я майже 30 років (читай «пів життя») їла все, що хотіла, коли хотіла і скільки хотіла, тому зараз готова переглянути свої погляди на їжу і пробувати щось змінювати. Морально готувалася, читаючи корисні статті від @olymarkes спілкуючись з нею про свою харчову поведінку. ⠀ На основі рекомендацій лікаря, дієтологи з "Ваш тренер" розписали мені багатоваріантне трьох разове (мені не можна їсти 5 разів) харчування на протязі дня, показали мені свій додаток для телефону, в якому супер практично за собою слідкувати, і порекомендували чудового тренера в супровід моїм змінам. ⠀ Я значно зменшила кількість вуглеводів, балансуючи швидкі та повільні, я обираю правильні жири, я їм достатньо білків. Я почала думати завчасно, що і коли я буду їсти, перестала соромитися брати їжу з собою і якщо в мене час обіду/вечері, то хай хоч світ лусне - я маю поїсти вчасно і ніякі справи не варті мого здоров’я. І головне - я впевненим кроком йду до того, щоб в моїй голові погляд на їжу як на «ритуал, що приносить кайф» змінився на «джерело енергії і поживних речовин, що допомагає мені бути в тонусі і чудово себе почувати». Чого бажаю усім вам!

Популярные статьи сейчас

Погода 21 сентября подготовит Украину к заморозкам: пуховик или насморк

В коротких шортах и облегающей майке: MamaRika порадовала поклонников идеальной фигурой после родов

Наташа Королева скрывала дочь, рожденную другу-гею за 50 биткоинов: "Был вне себя от радости"

Домашнее вино из риса и варенья: оригинальный рецепт пьянящего напитка всего из 3 составляющих

Показать еще

Обязательно подпишись на наш канал в Viber, чтобы не пропустить самое интересное