Сенсационная украинская рэперша Alyona Alyona активно ведет Instagram, радуя поклонников свежими фото и видео. Недавно знаменитость удивила украинцев внезапным признанием - красотка, которая известна не только своим талантом, но и отсутствием комплексов по поводу пышных форм, решила похудеть.

Алена объяснила, почему пошла на такой шаг - 15 июня после дня рождения девушка взглянула на весы и огорчилась - на них были 127,5 килограмм. Цель исполнительницы - похудеть за год на 29 килограмм и для этого она уже подыскала себе хороших диетолога и фитнес-тренера. Стоит отметить, что после усиленных тренировок на проекте "Танцы со звездами", где Алена танцевала с Юрием Гуричем, "вылетев" в четвертом прямом эфире, красотка уже может похвастаться невероятными результатами, однако останавливаться на достигнутом не собирается.

View this post on Instagram

ЗНОВУ В ДІЛІ 💪🏼 ⠀ Я повернулась до тренувань. І перше з чого я почала - налагодила своє харчування (знову). Коли я всім повідомила, що планую схуднути, мій дірект затріщав. Хочу ще раз подякувати всім, хто підтримав, повірив, простягнув руку допомоги - ви найкращі! ⠀ Так от, я знала, що я хочу, але зовсім попередньо не спланувала як саме я буду цього досягати. Знала одне - спочатку до лікаря дієтолога. І от, тримаючи результати і вектор роботи, я опинилася на роздоріжжі: багато хто пропонував свою систему харчування без фізичних навантажень, хтось писав про пару варіантів шикарних дієт+спорт або участь в марафонах, були варіанти берегти спину і виключно плавати, а хтось взагалі пропонував «їсти все і худнути так». ⠀ Першим дзвіночком для мене став приклад Стаса @ragga_jagga з моєї команди, який скинув за карантин 20 кг. Він розповів мені про @vashtrener_ukraine їхній тотальний супровід твого схуднення з максимально індивідуальним підходом. Я вирішила віднести туди результати дієтолога. Одне я для себе вирішила точно: я майже 30 років (читай «пів життя») їла все, що хотіла, коли хотіла і скільки хотіла, тому зараз готова переглянути свої погляди на їжу і пробувати щось змінювати. Морально готувалася, читаючи корисні статті від @olymarkes спілкуючись з нею про свою харчову поведінку. ⠀ На основі рекомендацій лікаря, дієтологи з Ваш тренер розписали мені багатоваріантне трьох разове (мені не можна їсти 5 разів) харчування на протязі дня, показали мені свій додаток для телефону, в якому супер практично за собою слідкувати, і порекомендували чудового тренера в супровід моїм змінам. ⠀ Я значно зменшила кількість вуглеводів, балансуючи швидкі та повільні, я обираю правильні жири, я їм достатньо білків. Я почала думати завчасно, що і коли я буду їсти, перестала соромитися брати їжу з собою і якщо в мене час обіду/вечері, то хай хоч світ лусне - я маю поїсти вчасно і ніякі справи не варті мого здоров’я. І головне - я впевненим кроком йду до того, щоб в моїй голові погляд на їжу як на «ритуал, що приносить кайф» змінився на «джерело енергії і поживних речовин, що допомагає мені бути в тонусі і чудово себе почувати». Чого бажаю усім вам!

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Популярные статьи сейчас

Подруге стримера Reeflay собирают на похороны, а он продолжает играть: "Ты долб**б?"

Ведущая 1+1 Алла Мазур показала свою надежную опору в борьбе с онкологией: "Не позволил мне сдаться"

Под Львовом Audi влетел в Mercedes, трое погибших - кровь и покрышки по всей дороге

Предатель унес жизнь героя АТО: "Ты настоящий воин, увидимся на небесах"

Показать еще

ЗНОВУ В ДІЛІ 💪🏼 ⠀ Я повернулась до тренувань. І перше з чого я почала - налагодила своє харчування (знову). Коли я всім повідомила, що планую схуднути, мій дірект затріщав. Хочу ще раз подякувати всім, хто підтримав, повірив, простягнув руку допомоги - ви найкращі! ⠀ Так от, я знала, що я хочу, але зовсім попередньо не спланувала як саме я буду цього досягати. Знала одне - спочатку до лікаря дієтолога. І от, тримаючи результати і вектор роботи, я опинилася на роздоріжжі: багато хто пропонував свою систему харчування без фізичних навантажень, хтось писав про пару варіантів шикарних дієт+спорт або участь в марафонах, були варіанти берегти спину і виключно плавати, а хтось взагалі пропонував «їсти все і худнути так». ⠀ Першим дзвіночком для мене став приклад Стаса @ragga_jagga з моєї команди, який скинув за карантин 20 кг. Він розповів мені про мережу фітнес-клубів, їхній тотальний супровід твого схуднення з максимально індивідуальним підходом. Я вирішила віднести туди результати дієтолога. Одне я для себе вирішила точно: я майже 30 років (читай «пів життя») їла все, що хотіла, коли хотіла і скільки хотіла, тому зараз готова переглянути свої погляди на їжу і пробувати щось змінювати. Морально готувалася, читаючи корисні статті від @olymarkes спілкуючись з нею про свою харчову поведінку. ⠀ На основі рекомендацій лікаря, дієтологи з "Ваш тренер" розписали мені багатоваріантне трьох разове (мені не можна їсти 5 разів) харчування на протязі дня, показали мені свій додаток для телефону, в якому супер практично за собою слідкувати, і порекомендували чудового тренера в супровід моїм змінам. ⠀ Я значно зменшила кількість вуглеводів, балансуючи швидкі та повільні, я обираю правильні жири, я їм достатньо білків. Я почала думати завчасно, що і коли я буду їсти, перестала соромитися брати їжу з собою і якщо в мене час обіду/вечері, то хай хоч світ лусне - я маю поїсти вчасно і ніякі справи не варті мого здоров’я. І головне - я впевненим кроком йду до того, щоб в моїй голові погляд на їжу як на «ритуал, що приносить кайф» змінився на «джерело енергії і поживних речовин, що допомагає мені бути в тонусі і чудово себе почувати». Чого бажаю усім вам!

View this post on Instagram

‼️-10 кілограм‼️ ⠀ Як і обіцяла — поділюся подробицями того, як я над собою працюю. ⠀ 15 червня після дня народження (виповнилося 29 років) мої ваги показали 127,5 кг, і оскільки концертна діяльність зупинена, я вирішила приділити час тілу і схуднути за рік на 29 кг. ⠀ Ви всі проявили до мене надзвичайно велику увагу — мій дірект просто тріщав словами мотивації, підтримки, були різні приклади власних історій, варіанти з чого почати і з ким працювати, до кого звертатися. (За що вам усім безмежно вдячна. Мої підписники — найкращі в світі люди 🥰🥰🥰) ⠀ І я вирішила почати з дієтолога-терапевта, якого порадили саме ви — @dr_povorozniuk . На консультацію необхідно було принести результати аналізів: кровi, сечi та на різні гормони і результати узд брюшної порожнини. ⠀ І якщо з органами в мене все гуд (крім жовчного, бо в мене його нема вже 5 років 🤷, але про це зроблю окремий пост), то аналізи показали різного роду відхилення - в роботі печінки, недостача йоду та вітаміну Д, надлишок сечової кислоти тощо. І найгірше — індекс homa показав, що я за один крок до цукрового діабету 😱😱😱 ⠀ Я ще з Балі намагалася харчуватися краще, ніж в минулому році — їла багато свіжих фруктів, каші — така собі вуглеводна атака. Але виявилося, що так було не правильно. Тому варто починати змінювати себе з КОНСУЛЬТАЦІЇ У ЛІКАРЯ! Робити зріз по стану здоров’я — обов’язок кожного перед самим собою! ⠀ Таким чином моє харчування перевернулося з ніг на голову. Фрукти замінились овочами, білок став вареним або на грилі (або сейтан), крупи тільки з низьким глікемічним індексом (ніякого білого рису, який на Балі був основою харчування) і то 3-4 ложки, ніяких молочних продуктів чи солодощів, обов’язково оливкова та льняна олія. А ще — ніяких перекусів, бо вони піднімають цукор в крові. ⠀ Тож зараз я прокидаюся щодня о 6 ранку, їм тричі на день чітко по таймінгу (14/10) і лягаю спати не пізніше 23 години. І ось результати. Більші, ніж я планувала, бо мала скидати 10 кг за 4 місяці. А вийшло за 1,5. ⠀ Я маю також фізичні навантаження та тренування, але про це — в наступному пості 💪💪💪 Ще раз дякую всім за поради та підтримку. Для нас просто не існує нічого неможливого!

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Обязательно подпишись на наш канал в Viber, чтобы не пропустить самое интересное