Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко, яка нещодавно народила первістка російському артисту Владу Топалову, часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. В цей раз знаменитість опублікувала миле фото з Дубая, куди літала відпочивати і знімати рекламу.

Так, на фото, яке з'явилося на сторінці Тодоренко, вона позує на пляжі в купальнику біля самої води. При цьому Регіна зображена в дуже кумедній позі, але в підписі до фото вона уточнила, що це такі танці. Зіркова телеведуча одягла білий роздільний купальник, і шанувальники помітили, що знаменитість повернула собі ідеальну фігуру після пологів, які відбулися в грудні 2018 року. У підписі до фото Регіна Тодоренко заговорила на тему мотиваційних книг.

View this post on Instagram

#успех Вот так я танцую, когда вам нравятся выпуски #пятницаСРЕГИНОЙ @prtshow Ссылка в профиле Я сейчас много задумываюсь об этой вечной гонке за успехом: «Как стать лучше», «как заработать миллион», «как ничего не делать и быть лучше всех», «думай и богатей». Читая такие книги , я ведь и сама частенько подбадриваю себя и тешу иллюзиями , что все делаю Мега круто 😁💪🏻. Ключевое слово - #ДЕЛАЮ. Разочарование от всего прочитанного наступает в момент практики, когда понимаешь , что над собой ещё нужно много работать и каждый день учиться, чтоб достичь успеха. Порой даже обидно становилось от того, что в мотивационной книге ты представляешь себя человеком с супер силой , а на деле... Прочитав тонну этой мотивационной литературы, я сделала вывод, что можно пролистать миллион страниц с полным чувством уверенности в себе, но только настоящие стрессовые ситуации дают нам возможность расти , развивать скорость мысли, скорость принятия решений, закаляют характер и двигают вперёд! Напишите в комментах название книги , которая изменила вашу жизнь, если такая есть ) #регинатодоренко #регинапутешественница

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

Популярні новини зараз

Катерина Бужинська готова до зустрічі Білого Бика, повз таку красу не пройде ніхто

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

У Харкові багатотонний тягач розчавив пенсіонерку: "Розмазав по асфальту"

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

"Ось так я танцюю, коли вам подобаються випуски #пятницаСРЕГИНОЙ @prtshow. Посилання в профілі. Я зараз багато замислююся про цю вічну гонитву за успіхом: «Як стати краще», «як заробити мільйон», «як нічого не робити і бути краще за всіх», «думай і багатій». Читаючи такі книги, я і сама частенько підбадьорюю себе і тішуся ілюзіями, що все роблю Мега круто. Ключове слово - #РОБЛЮ. Розчарування від усього прочитаного настає в момент практики, коли розумієш, що над собою ще потрібно багато працювати і кожен день вчитися, щоб досягти успіху. Часом навіть прикро ставало від того, що в мотиваційній книзі ти уявляєш себе людиною з супер силою, а на ділі... Прочитавши тонну цієї мотиваційної літератури, я зробила висновок, що можна перегорнути мільйон сторінок з повним почуттям впевненості в собі, але тільки справжні стресові ситуації дають нам можливість рости, розвивати швидкість думки, швидкість прийняття рішень, загартовують характер і рухають вперед! Напишіть в коментах назву книги, яка змінила ваше життя, якщо така є", - написала Тодоренко.

Така публікація не залишилася без уваги численних шанувальників Регіни, і вони почали активно коментувати допис. Багато захоплюються працьовитістю Регіни і бажають їй успіхів, а інші переживають, що вона так швидко повернулася до роботи і мало часу приділяє дитині.

Нагадаємо, Тодоренко і Топалов роздають шанувальникам мерседес, гроші та техніку.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Регіна Тодоренко повернулася до зйомок свого шоу, ще й чоловіка експлуатує.

Також портал "Знай.uа" писав, що Регіна Тодоренко показала будинок своєї мрії.