Народна артистка України Ольга Сумская вирішила показати українцям своє ставлення до закону про мову. І вибрала для цього досить оригінальну форму. Відповідний пост з'явився в Instagram співачки.

Актриса вирішила написати рядки з вірша Дмитра Білоуса, який стосується мови.

"Примусова тим, хто цурається, а хто любить, той легко вчить", - цитує артистка.

У рядках говориться про те, що варто дорожити українською мовою, адже рідна мова становить основу життя, в ній душа Шевченка, Лесі Українки та Івана Франка.

Популярні новини зараз

Надпотужний землетрус змусив Франківщину здригнутися - українці в паніці, давно такого не було

Індексація, підвищення мінімалки та доплати - як змінилося життя українських пенсіонерів

На копів спустили собаку і надавали їм по голові - перестрілка на українській дорозі

Фарш з кісток - українка ледь не нагодувала дітей неїстівними котлетами

Показати ще

Однак не все поділили позицію Ольги Сумської і навіть вирішили трохи присоромити її, зазначивши, що в повсякденному житті артистка говорить російською мовою. Реакція актриси не змусила себе чекати і вона різко відповіла на нападки хейтеров.

"Володію російською і кажу на ньому, в чому проблема? Сенс посту в тому, щоб земляки поважали державна мова", - резюмує Сумська.

View this post on Instagram

Якщо з українською мовою В тебе, друже, не все гаразд, Не вважай її примусовою, Полюби, як весною ряст. Примусова тим, хто цурається, А хто любить, той легко вчить: Все, як пишеться, в ній вимовляється, – Все, як пісня, у ній звучить. І журлива вона, й піднесена, тільки фальш для неї чужа. В ній душа Шевченкова й Лесина, І Франкова у ній душа. Дорожи українською мовою, Рідна мова – основа життя. Хіба мати бува примусовою? Непутящим бува дитя! - Дмитро Білоус🇺🇦 Фото: @vitaliyborysyuk 🥰

A post shared by Ольга Сумская (@olgasumska) on

Раніше повідомлялося, що українська актриса і телеведуча Ольга Сумська завжди демонструвала те, як добре вона виглядає. Незважаючи на те, що жінці вже 52 роки і вона є бабусею, після того, як народила її старша дочка Тоня, українка може собі дозволити зробити фото в машині по дорозі на роботу, на якому вона абсолютно без макіяжу.

Нагадаємо, Ольга Сумська показала себе без фільтрів і макіяжу.

Як повідомляв Знай. ua, унікальний рецепт найніжнішого сирного паски від Ольги Сумської.

Знай. ua писав, що Сумська показала, як виглядала 38 років тому.