Відома українська балерина, суддя шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар виклала фото з відпочинку в Болгарії.

Так, на сторінці в Instagram прими Національної опери України з'явився знімок, на якому вона зображена на величезній шахівниці. Кухар позує так, немов вона приймає участь у грі на боці "чорних".

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Любов до шахів прищепив мені мій дідусь. Ми з ним часто грали і завдяки цьому я навчилася дивитися на два кроки вперед. Завжди радію, коли бачу, як батьки привчають своїх дітей до правильного дозвілля. Адже крім телефонів і планшетів стільки цікавого та розвиваючого", - написала в пості балерина.

Популярні новини зараз
Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати Заброньованим чоловікам введуть нові обмеження Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку
Показати ще

Шанувальники не пройшли повз і тут же засипали Кухар компліментами.

"Шах і Мат у два ходи!!! Вічна Королева!!!", "Головна фігура на дошці!", "Міс Грація!", "Яка ж ви неземна красуня!", "Катерина, ви - сама чарівність і краса!", - пишуть в коментарях.

Нагадаємо, Катерина Кухар показала, як готується до весілля.

Раніше Знай.uа повідомляв, кокетка Катерина Кухар показала те, що ніхто не повинен був побачити.

Також Знай.uа писав, Екатерина Кухар позбавила сну українців новим фото.