Як стало відомо, на обличчі української співачки Світлани Лободи без окулярів відбився її справжній вік, і накопичилася за довгий час втома. Саме такою вона постала на фотографії, яку опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram композитор Ігор Крутий.

"Поглянувши на ці фотографії, я знову поринув в незвичайну атмосферу творчого вечора на "Новій хвилі", – підписав знімок Крутий.

В кадрі він показаний на сцені з мікрофоном, а поруч стоїть Лобода.

Світлана дивиться прямо в об'єктив камери, і саме цей погляд показує, що вона вже далеко не молода дівчина і здорово виснажена. А відпочивати ніколи – треба прогодувати двох дітей, яких співачка виховує поодинці.

Популярні новини зараз

У Києві на будівництві метро на Виноградар сталося НП: "Тихенько закопають"

У Дніпрі голий чоловік вивів на прогулянку свого "дружка" — в трусах і з нашийником

Фітнес-модель Ана Чері в сексуальній білизні не змогла прикрити головне капелюшком, оце так...

У Польщі підпалили заробітчан з України

Показати ще

Без окулярів співачка знімається вкрай рідко. Навіть на свіжих кадрах – з доньками – її очі прикриті темними стеклами. Мабуть артистка не бажає, щоб бачили її справжнє обличчя.

View this post on Instagram

Взглянув на эти фотографии, я опять окунулся в необыкновенную атмосферу Творческого вечера на "Новой волне"... Спасибо всем замечательным артистам, которые исполнили мои песни. Кстати, уже 26 октября в "Barclays Center" @barclayscenter в Нью-Йорке стартует мой заграничный Юбилейный тур! В Америку приедут Филипп Киркоров, Ирина Аллегрова, Димаш Кудайберген, Ани Лорак, Валерий Леонтьев, Николай Басков, Анжелика Варум, Дима Билан, A'Studio, Сергей Лазарев, Интарс Бусулис. Интересно, есть ли среди моих подписчиков те, кто придут на этот концерт? #игорькрутой #крутой #вжизниразбывает65 #филиппкиркоров #loboda #николайбасков #егоркрид #димабилан #игорьниколаев #валерийлеонтьев #аннанетребко #иринааллегрова #димашкудайберген #анилорак #анжеликаварум #астудио #сергейлазарев #интарсбусулис

A post shared by Игорь Крутой (@igorkrutoy65) on

Глядачі і шанувальники в соціальній мережі не раз захоплювалися видом діви. Її фігурі – довгим струнким ногам, ідеальної талії і виразною грудей – можуть позаздрити багато жінок. Артистка знає про свої достоїнства і постійно вигідно підкреслює їх різними нарядами. При цьому обов'язковим аксесуаром є окуляри, яких у неї досить багато, причому найхимерніших форм.

Нагадаємо, що Лобода показала, як займається йогою з донькою Тільдою.

Як повідомляв портал Знай.ua, Лобода оголила груди і ніжки прямо в гримерці.

Також портал Знай.ua писав, що Лобода заінтригувала новим фото з гарячим красенем.