Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка вже давно прописалася в Росії, часто радує публіку яскравими постами в своєму Instagram. Цього разу зірка здорово здивувала шанувальників новим відео, яким привітала жінок з наступаючим святом 8 березня, а також продемонструвала свою любов до епатажу.

Як видно, перед камерою Світлана з'явилася на злітній смузі, вона по трапу піднімається у літак і в процесі "вітає жінок зі святом 8 березня. Лобода одягнена в чорний шкіряний наряд – на ній вузькі скіні, які плавно переходять у черевики на підборах, і в шкірянці з величезними гудзиками, під якою видно білу футболку, в руках співачка тримає чорну сумку. Її волосся розпатлане вітром, а на обличчі яскравий макіяж і темні окуляри. У підписі до фото Лобода заінтригувала, що летить на зустріч до своєї любові, напевно, до Тілля Ліндеманна: "З прийдешным святом, дівчата! Полетіла на зустріч ❤️".

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Лобода в шаленому танці засвітила тату в інтимному місці.

Популярні новини зараз
Мінімальну пенсію піднімуть: на скільки зростуть виплати Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати Кабмін встановив тарифи на газ: скільки платитимемо Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Лобода показала своє життя коротким відео.

Також портал "Знай.ua" писав, що Лобода перелякала людей фото з Дубая.