У фіналі пост-шоу популярного романтичного реаліті "Холостяк-10" виявилося, що головний герой Макс Михайлюк зайнявся сексом з однією з учасниць на проекті, і зізнався в цьому своїй обраниці Даші Ульяновій. З очевидної причини пара не залишилася разом, про що заявила у прямому ефірі.

Потім Макс на своїй сторінці в Instargram розмістив пост, в якому звернувся до глядачів "Холостяка" і попросив вибачення.

"Я не інстаграмна особа, якщо чесно, мені ніколи не було цікаво виносити сміття з хати, брати участь у плітках і когось обговорювати. Я щиро хотів залишити все, як є і жити далі. Але відчуваю, що у мене з'явився певний обов'язок перед вами, перед аудиторією, яка дивилася весь сезон, переживала, підбадьорювала, писала гарні, добрі слова. Ще раз хочу сказати Вам величезне дякую.

Вибачте, якщо не виправдав чиїхось очікувань, не вибрав, вподобану Вам учасницю, що зробив або не зробив. Але тільки я відповідаю за всі свої рішення і дії. Чесно, я не хочу цього хайпу, як хочуть інші. І як бачите, не все так погано у всіх) Я б навіть сказав, дуже добре.

Хочу звернутися до людей, які зі мною від початку і до кінця, до людей, які вміють слухати і чути, розуміти і не будують здогадок, не перекручують інформацію, не тримають зла за те, що я робив, як вважав за потрібне.

Популярні новини зараз

Народні прикмети з давніх-давен: чому не можна прибирати крихти рукою і їсти в темряві

Улюблениця Балана Кароль не витримала та заговорила про своє весілля: "12 років – це вже період"

"Розчиняє шкіру, як вершкове масло на сковорідці", — косметика понівечила покупчиню

Українці закликають Зеленського подати у відставку через брехню та порушення закону: "Пообіцяв – то йди!"

Показати ще

Я вдячний усім, хто проживає своє життя і не обговорює мою. Хто зі мною, не дивлячись на мій вибір і симпатії", - написав Михайлюк.

View this post on Instagram

Я не инстаграмная личность, если честно, мне никогда не было интересно выносить сор из избы, учавствовать в сплетнях и кого-то обсуждать. Я искренне хотел оставить всё, как есть и жить дальше. Но чувствую, что у меня появился определённый долг перед вами, перед той аудиторией, которая смотрела весь сезон, переживала, подбадривала, писала хорошие, добрые слова. Ещё раз хочу сказать Вам огромное спасибо. Извините, если не оправдал чьих-то ожиданий, не выбрал, понравившеюся Вам участницу, что-то сделал или не сделал. Но только я в ответе за все свои решения и действия. Честно, я не хочу этого хайпа, как хотят его другие. И как видите, не все так плохо у всех) Я бы даже сказал, очень хорошо. Хочу обратиться к людям, которые со мной от начала и до конца, к людям, которые умеют слушать и слышать, понимать и не строят догадок, не перекручивают информацию, не держат зла за то, что я поступал, как считал нужным. Раньше у меня было всего 800 подписчиков - моих друзей и знакомых. И в миг, Вас стало больше 200К, таких всех разных, с собственными интересами, судьбами, жизненными целями. Я благодарен всем, кто проживает свою жизнь и не обсуждает мою. Кто со мной, не смотря на мой выбор и симпатии. Хочу сказать Вам огромное человеческое спасибо и пожелать, чтобы у Вас всё было хорошо!

A post shared by Max Mihailuk (@flymax305) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, "Холостяк" Макс зізнався в інтимі на проекті, секретне листування просочилося в мережу.

Як повідомляв портал Знай.uа, після розставання з Максом переможниця "Холостяка" Даша почала мацати сама себе.

Також портал Знай.uа писав, що "холостяк" Макс засвітився на фото в обіймах красуні-стюардеси – Даша не пробачить.