Даша Ульянова – переможниця десятого сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк". Однак стосунки з головним героєм Максом Михайлюком у неї не склалися. Зате модель отримала свою порцію слави і тисячі нових підписників в Instagram, яких тепер часто радує різними публікаціями.

Цього разу Даша присвятила публікацію всім дівчатам, які "себе не люблять, які соромляться свого зображення в дзеркалі". Холостячка також анонсувала власний марафон "Шпагат за 30 днів".

"Присвячується усім дівчатам, які себе не люблять, які соромляться свого зображення в дзеркалі, які постійно починають з понеділка, які не задоволені своєю зовнішністю і вагою.

Дівчатка, я з вами, я така сама, а ці дві фотографії – тому доказ. Я теж себе не любила, не приймала, комплексувала, заїдала певні життєві негаразди. Більш того, в один момент у моєму житті стало так багато спорту, що мене від нього вже вернуло.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Даша Ульянова до і після схуднення
Даша Ульянова до і після схуднення / Фото: скріншот з відео

Банально, але важливо любити себе в будь-якій вазі. Саме з внутрішніх установок починаються зовнішні зміни. Але! Якщо вага, дійсно, зайва, шкодить вашому здоров'ю та самопочуттю, то це вже проблема. А проблемі важливо глянути в обличчя і чітко усвідомлювати, чого ви хочете і як хочете виглядати. Ваш спосіб життя, харчування, гармонія з собою відображаються у вашій зовнішності. Ми, дійсно, маємо те тіло, на яке заслуговуємо. І якщо ви вже зважилися скинути тих 5 кг, то не починайте з понеділка, почніть зараз.

Нагадую, що скоро старт мого марафону "Шпагат за 30 днів", де основний напрямок – здоровий спосіб життя, красива розтяжка, гнучкість і тіло вашої мрії", - написала Даша.

View this post on Instagram

Посвящается всем девочкам, которые себя не любят, которые стесняются своего изображения в зеркале, которые постоянно начинают с понедельника, которые не довольны своей внешностью и весом. ⠀ Девочки, я с вами, я такая же, а эти две фотографии - тому доказательство. Я тоже себя не любила, не принимала, комплексовала, заедала определённые жизненные неурядицы. Более того, в один момент в моей жизни стало так много спорта, что меня от него уже воротило. ⠀ Банально, но себя важно любить в любом весе. Именно с внутренних установок начинаются внешние изменения. Но! Если вес, действительно, лишний, вредит вашему здоровью и самочувствию, то это уже проблема. А проблеме важно глянуть в лицо и четко осознавать, чего вы хотите и как хотите выглядеть. Ваш образ жизни, питание, гармония с собой отражаются в вашей внешности. Мы, действительно, получаем то тело, которое заслуживаем. И если вы уже решились скинуть тех 5 кг., то не начинайте с понедельника, начните сейчас. ⠀ Напоминаю, что скоро старт моего марафона «Шпагат за 30 дней», где основное направление - здоровый образ жизни, красивая растяжка, гибкость и тело вашей мечты. Поверьте , Дашуха знает о чем говорит ))) #вашадаша

A post shared by Dasha Ulyanova (@dasha_ulyanovaa) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Даша згадала особливий момент з холостяком Максом – "Дуже вдячна і шалено люблю".

Як повідомляв портал Знай.uа, переможниця "Холостяка" Даша зізналася, на що готова заради краси.

Також портал Знай.uа писав, що холостяк Макс емоційно звернувся до фанаток після секс-скандалу: "Я не хочу цього".