Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість поділилася дуже важливим для українок постом, в якому розповіла оо обов'язкове використання сонцезахисних кремів і олій.

Так, артистка позувала, граючи в басейні з маленькою донькою Мією і демонструючи струнку фігуру в бікіні, а ось до засмаги попросила поставитися серйозно, закликавши вибирати засоби тільки в аптеці серед дерматокосметики, а також перевіряти родимки.

View this post on Instagram

Лето, загар, купание ☺️☺️☺️ Тотальное удовольствие, но в этом экстазе не забываем про важное, про защиту от солнца 🙌🏻 Есть 2 типа лучей: UVA и UVB. 1. UVA лучи (95% от всего ультрафиолета), которые доходят до поверхности земли круглый год. Они проникают сквозь тучи, стекло и эпидермис. Проникают очень глубоко и вызывают: фотостарение, аллергию, пигментацию и даже рак кожи 🤷🏼‍♀️ . Неприятно, но факт. 2. UVB лучи составляют 5% от всего ультрафиолета. Они вызывают загар, а иногда и ожоги 🥴. ✅ Очень важно выбирать солнцезащитные средства, которые защищают от этих двух типов лучей ☝🏻 ✅ На работу и на прогулку тоже наносить защиту хотя бы на лицо. Я без легкого флюида @larocheposay_ua не выхожу из дома. Он гипоалергенный и можно наносить под глаза, не липкий. ✅ Загорать безопасно - это до 11-00 и после 16-00, обязательно использовать солнцезащитные средства и обновлять каждых 2 часа, если находишься на солнце или купаешься. ✅ Подбирать защиту под свой возраст и тип кожи! При пигментации, непереносимости солнца, акне, жирной коже - выбрай продукты для решения точечных проблем. ✅ Детям - только детские средства. Мию мажу этим (в карусели) с SPF 50., кстати тоже от @larocheposay_ua Малышам до 6 месяцев не рекомендуется вообще находится под прямыми солнечными лучами. Солнцезащитные средства лучше выбирать в аптеке среди ДЕРМАТОКОСМЕТИКИ, она протестированна и рекомендована дерматологами 🙌🏻. Всегда используйте солнцезащитные средства на улице и проверяйте родинки дома ❤️. #sponsored#мия#любовь#заботаосебе

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

Популярні новини зараз

Юні кияни з балончиками показали Кличку, як покарати бидло-водіїв

У Києві дитина розстріляла чоловіка

Син Віктора Павлика помер від раку, мама повідомила про тяжку втрату

Лорак виходить заміж? Співачка засвітила головний доказ майбутнього весілля

Показати ще

Літо, засмага, купання ☺️☺️☺️

Тотальне задоволення, але в цьому екстазі не забуваємо про важливе, про захист від сонця 🙌🏻

Є 2 типи променів: UVA і UVB.

1. UVA промені (95% від усього ультрафіолету), які доходять до поверхні землі цілий рік. Вони проникають крізь хмари, скло та епідерміс. Проникають дуже глибоко і викликають: фотостаріння, алергію, пігментацію і навіть рак шкіри 🤷🏼‍♀️ . Неприємно, але факт.

2. UVB промені складають 5% від усього ультрафіолету. Вони викликають засмагу, а іноді і опіки 🥴.

✅ Дуже важливо вибирати сонцезахисні засоби, які захищають від цих двох типів променів ☝🏻

✅ На роботу і на прогулянку теж наносити захист хоча б на обличчя. Я без легкого флюїду не виходжу з дому. Він гіпоалергенний і можна наносити під очі, не липкий.

✅ безпечно Засмагати - це до 11-00 і після 16-00, обов'язково використовувати сонцезахисні засоби і оновлювати кожні 2 години, якщо перебуваєш на сонці або купаєшся.

✅ Підбирати захист під свій вік і тип шкіри! При пігментації, непереносимості сонця, акне, жирній шкірі - вибирай продукти для вирішення локальних проблем.

✅ Дітям - тільки дитячі засоби. Малюкам до 6 місяців не рекомендується взагалі знаходитися під прямими сонячними променями.

Сонцезахисні засоби краще вибирати в аптеці серед ДЕРМАТОКОСМЕТИКИ, вона протестована і рекомендована дерматологами 🙌🏻.

Завжди використовуйте сонцезахисні засоби на вулиці і перевіряйте родимки вдома ❤️.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Аніта Луценко в сміливому плаття показала, як ефектно відсвяткувала 36-річчя.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Аніта Луценко зізналася, що ефективніше - велотренажер vs бігова доріжка.

Також Знай.uа" писав, що Руслана підкорила силу стихій на висоті 120 метрів, дивовижне відео.