Романтичного реаліті-шоу "Холостяк 9", героєм якого став Микита Добринін, давно закінчилося, і вся країна бачила, кого у фіналі вибрав холостий красень. І навіть попри звинувачення в піарі, пара залишилася разом, почала жити, а нещодавно навіть одружилася. Правда пишне торжество закоханим довелося перенести через карантин, у них була лише скромна церемонія. Нещодавно Даша показала в Instagram миле фото, на якому позує разом з чоловіком, а в підписі до нього похвалилася шанувальникам, що їм з Микитою вдалося купити свою квартиру.

"Не можу з вами не поділитися. Близько місяця ми з Микитою ходимо в напрузі і нескінченно працюємо на результат. Ми працювали на спільну мрію. Кажу "МИ", тому що те, про що я зараз вам розповім – це наша спільна заслуга. 3...2...1... Ми купили квартиру. Просто офигеть. Ось це подарунок один одному на весілля. Досі ми не можемо в це повірити. Завжди потрібно розставляти пріоритети, в цьому ми з Микитою зійшлися. Дорогі машини і речі – це звичайно круто, але куди краще, коли у тебе є своя житлоплоща і свої стіни в столиці. У столиці, Карл. Це неймовірне відчуття, коли ми змогли зробити це самостійно, без допомоги наших батьків. Разом ми зможемо гори звернути, і загасити вогонь. Будучи на острові Балі, ми загадали одне бажання на двох, яка не змусило себе чекати. Буде мета – буде і можливість. І всі наші мрії обов'язково збудуться", - радісно написала Даша. Фолловери не пройшли повз і почали активно обговорювати нову публікацію дівчата, засипаючи її компліментами і привітаннями в коментарях до фото.

View this post on Instagram

Не могу с вами не поделиться. Около месяца мы с Никитой ходим в напряжении и бесконечно работаем на результат. Мы работали на совместную мечту. Говорю «МЫ», потому что то, о чем я сейчас вам расскажу — это наша о б щ а я заслуга. 3...2...1... Мы купили квартиру😱 Просто офигеть. Вот это подарок друг другу на свадьбу💗 До сих пор мы не можем в это поверить. Всегда нужно расставлять приоритеты, в этом мы с Никитой сошлись. Дорогие машины и вещи — это конечно круто, но куда лучше, когда у тебя есть своя жилплощадь и свои стены в столице. В столице, Карл✨ Это невероятное чувство, когда мы смогли сделать это самостоятельно, без помощи наших родителей. Вместе мы сможем горы свернуть и огонь потушить🔥 Будучи на острове Бали мы загадали одно желание на двоих, которое не заставило себя ждать. Будет цель — будет и возможность. И все наши мечты обязательно сбудутся🥰

A post shared by Daria Kvitkova 🌷 (@kvittkova) on

Популярні новини зараз

Чарівна Тіна Кароль пристрасно розляглася на золотому піску і готова зустрічати хвилі: "Булочка з корицею"

Віталій Козловський заманив Ольгу Сумську в ліжко, особисті цілі - найважливіше

Працюючих пенсіонерів штрафуватимуть? У ПФУ пояснили ситуацію з виплатами

Чоловік осиротів, поки "бився" з коронавірусом в реанімації - вірус забрав всю сім'ю

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.