24-річна донька актриси Анастасії Заворотнюк, яка зараз бореться з онкологією, похвалилася довгими ногами, які підкреслила графітовими велосипедками. Близько півроку тому, після того, як стало відомо, що стан артистки трохи покращився, Ганна придбала тренажери і почала займатися спортом вдома.

Заворотнюк на своїй сторінці в Instagram розповіла, що багато років мріяла бачити на своєму тілі ідеально рівні лінії і об'ємні м'язи. Ось вже довгий час Ганна прикладає всі зусилля, щоб домогтися фігури мрії.

Анна Заворотнюк, фото - Instagram
Анна Заворотнюк, фото - Instagram

Нещодавно дівчина опублікувала фото проміжного етапу: вона сфотографувалася на тлі тренажера-велосипеда і гантелей. І без того струнку фігуру Ганна підкреслила коротким помаранчевим топом. Акцент на вигинах талії та стегон зробили графітові велосипедки. 

Популярні новини зараз

Син Віктора Павлика помер від раку, мама повідомила про тяжку втрату

На Франківщині швидка залишила помирати чоловіка з хворим серцем: "Він просто п'яний"

Українка поїхала на заробітки в Польщу і стала чужою для сім'ї: "Навіть діти відвернулися"

Під Чернівцями повзуча тварюка ледь не загризла малюка: "Спаси, матуся"

Показати ще

"Так хочеться вийти з зали і побачити нарешті рельєф. Почала регулярні тренування близько пів року тому і тільки зараз почала бачити невеликі натяки на м'язи💪. Постійно бачу пости і відео про те, як зробити ідеальну фігуру за місяць, накачати шість кубиків за тиждень і так далі. На своєму досвіді я можу сказати, що це неможливо, потрібен у першу чергу час, велике завзяття і зусилля з вашого боку.

Звичайно бувають дні, коли дуже важко себе змусити, у мене таке буває регулярно, але потрібно розуміти, що щоденними зусиллями і збирається гарний пазл🧩. Іноді можна давати собі поблажку, але в наступний раз позайматися більш інтенсивно. На початку спорт дається через силу, але потім ти і твоє тіло втягується і не позаймавшись, ви відчуваєте потребу в русі. Так що буду і далі йти вперед до свого ідеалу", - написала Ганна.

View this post on Instagram

Так хочется выйти из зала и увидеть наконец рельеф. Начала регулярные тренировки около полу года назад и только сейчас начала видеть небольшие намеки на мышцы💪. Постоянно вижу посты и видео о том, как сделать идеальную фигуру за месяц, накачать шесть кубиков за неделю и так далее. На своём опыте я могу сказать, что это невозможно, нужно в первую очередь время, большое рвение и усилия с вашей стороны. Конечно бывают дни когда очень тяжело себя заставить, у меня такое бывает регулярно, но нужно понимать, что каждодневными усилиями и собирается красивый пазл🧩. Иногда можно давать себе поблажку, но в следующий раз позаниматься более интенсивно. В начале спорт даётся через силу, но потом ты и твоё тело втягиваетесь и не позанимавшись, вы чувствуете потребность в движении. Так что буду и дальше идти вперёд к своему идеалу. ⠀ А вы занимаетесь?🏋🏼‍♀️

A post shared by @ anna_zavorotnyuk on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Анастасія Заворотнюк зібрала волю в кулак і оголосила війну онкології.

Як повідомляв портал Знай.uа, донька Анастасії Заворотнюк Ганна потрапила у вкрай неприємну ситуацію.

Також портал Знай.uа писав, що Анастасія Заворотнюк стрімко йде на поправку.