Популярна українська співачка та переможниця "Євробачення 2016" Джамала часто радує публіку яскравими публікаціями в своєму Instagram. Ще недавно знаменитість оголосила про радісну новину - вони з чоловіком Сеїт-Бекіром Сулеймановим чекають на другу дитину. Малюк з'явився на світ 19 червня, хлопчика назвали Селім-Гірай. Варто відзначити, що парочка також виховує 2-річного сина Емір-Рахмана. 

Так, артистка вирішила розповісти аудиторії, як ставиться до порівнянь з іншими зірками шоу-бізнесу, зізнавшись, що після перемоги на "Новій хвилі" красуню називали Леді Гагою, у Великобританії дівчину охрестили "правильною Емі Уайнхаус", у Вірменії - "молодою Шер", в США - Уїтні Х'юстон і Мерайєю Кері. У дитинстві Джамалу ображали такі порівняння, але зараз артітстка не переживає з цього приводу.

View this post on Instagram

“Ты как...” или “Ты похожа на...” ⠀ Сравнение — это комплимент или наказание? За мой небольшой творческий и жизненный путь я столько раз слышала, что на кого-то похожа (тут и о внешности, и о музыкальном сходстве, и просто шарме) Например, после победы на “Новой волне” меня сравнивали с Lady Gaga😱 Британский журнал AGI назвал меня “правильной Amy Winehouse” 🌼🤦🏽‍♀️ В Польше писали, что я “украинская Jessie Ware” 😘 Встречала армянские газеты, где меня называли молодой Шер 🤪 А в Америке меня сравнивали с Mariah Carey и Whitney Houston 💔 Мишель Легран при встрече назвал меня молодой Барбарой Стрейзанд🌺👀 Все это я к чему? К тому, что совсем маленькой меня это прям раздражало. Я даже песню написала в знак протеста 😂😂😂”it’s me JAMALA” А сейчас вот так гляжу на всю эту географию и невероятные типажи и думаю. Ну, во-первых, когда люди сравнивают, они выказывают своё предпочтение, говорят о своём вкусе. Это похоже на то, как ты выбираешь подарок другу и подсознательно покупаешь ему то, что хотелось бы иметь самому! А во-вторых, ничего себе компот получается!!! 😂😂😂 А вас задевает, когда вам говорят, что вы на кого-то похожи? Слушайте, в итоге мы все в этом мире one and only! Так что не парьтесь! 😘

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

Популярні новини зараз

Влад Яма при всіх висміяв дружину: "Сіль видно"

Анастасія Волочкова напiдпитку дала доступ Джигурді до найпотаємнішого: "Паніна не вистачає туди"

Ведучий "Орла і решки" Коля Сєрга назвав найбільш ненависну партнерку в шоу

Колишня дружина Віктора Павлика зірвалася на 40-ий день після смерті сина: "Я в порожнечі"

Показати ще

"Ти як..."або" ти схожа на...”

⠀ Порівняння-це комплімент чи покарання?

За мій невеликий творчий і життєвий шлях я стільки разів чула ,що на когось схожа (тут і про зовнішність, і про музичну подібність, і просто шарм)

Наприклад, після перемоги на "Новій хвилі" мене порівнювали з Lady Gaga😱 Британський журнал AGI назвав мене "правильною Amy Winehouse" 🌼🤦🏽♀️ В Польщі писали, що я "українська Jessie Ware" 😘 Зустрічала вірменські газети, де мене називали молодою Шер 🤪 А в Америці мене порівнювали з Mariah Carey і Whitney Houston 💔 Мішель Легран при зустрічі назвав мене молодою Барбарою Стрейзанд🌺👀

Все це я до чого? До того, що зовсім маленькою мене це прям дратувало. Я навіть пісню написала на знак протесту 😂 😂 😂 " it's me Jamala”

А зараз ось так дивлюся на всю цю географію і неймовірні типажі і думаю. Ну, по-перше, коли люди порівнюють, вони виявляють свою перевагу, говорять про свій смак. Це схоже на те, як ти вибираєш подарунок другу і підсвідомо купуєш йому те, що хотілося б мати самому!

А по-друге, нічого собі компот виходить!!! 😂 😂 😂 А Вас зачіпає, коли вам кажуть, що ви на когось схожі?

Слухайте, в результаті ми всі в цьому світі one and only! Так що не партеся! 😘

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.