Популярна українська співачка та переможниця "Євробачення 2016" Джамала часто радує публіку яскравими публікаціями в своєму Instagram. Ще недавно знаменитість оголосила про радісну новину - вони з чоловіком Сеїт-Бекіром Сулеймановим чекають на другу дитину. Малюк з'явився на світ 19 червня, хлопчика назвали Селім-Гірай. Варто відзначити, що парочка також виховує 2-річного сина Еміра-Рахмана. 

Так, артистка виставила трепетний спільний кадр з Виконавцем Дмитром Шуровим (Pianoбой), порадувавши численних шанувальників несподіваною новинкою. Зірки заспівали дуетом, подарувавши українцям трек "Ендорфіни". Сама красуня зазначила, що Пісня повинна дарувати слухачам легкість, сонячний настрій, а написала Джамала її ще три роки тому, коли була вагітна первістком Еміром-Рахманом.

View this post on Instagram

Каждый раз в конце лета слышу одно и то же: «Лето пролетело очень быстро. В этом году особенно быстро». И так каждый раз 😂 Наверное, это потому, что нам всем нравится быть в лете! Ведь это пора отпусков, любви, беззаботности, радости, встреч и т.д. Все скучают по лету! Абсолютно все! А если попробовать сохранить в себе тепло лета? И жить с этой ноткой до следующего? ☀️ Вот такая вам абсолютно светлая и наивная песня про эндорфины! ⠀ “Эндорфины” для того, чтобы улыбаться, чтобы влюбляться и подарить вам немного легкости, которой нам всем так не хватает. ⠀ Эту песню я написала три года назад, еще когда была беременна Эмиром-Рахманом ❤️ Но отложила в долгий ящик. И все это время она ждала своего часа. Потом я отправила демку @pianoboy_official Мне показалось, что в этой песне есть краска Pianoбой, легкость, присущая музыке Димы. И долго не было ответа… Я подумала, что, наверное, ему не понравилось и ничего не получится. А потом наступил карантин и Дима ответил! Сказал, что написал свою часть и готов ворваться в наш дуэт. Вот так и родилась наша с Pianoбой коллаборация. ⠀ #Эндорфины уже на всех платформах! ⠀ Ссылка в шапке профиля ❤️ ⠀ #jamala #pianoбой

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк блиснула голою попою

62-річна мама Дана Балана влаштувала "битву купальників" з Тіною Кароль: хто на вашу №1?

У Львові раптово помер легендарний лікар, який врятував тисячі життів

Тренер "Зважених та щасливих" Узєлков показав найбільш вперту і мотивовану ученицю: "Було 210 кілограмів, стало 163"

Показати ще

кожен раз в кінці літа чую одне і те ж: «літо пролетіло дуже швидко. Цього року особливо швидко". І так кожен раз 😂

Напевно, це тому, що нам всім подобається бути в літі! Адже це пора відпусток, любові, безтурботності, радості, зустрічей і т. д.

Всі сумують за літом! Абсолютно всі!

А якщо спробувати зберегти в собі тепло літа? І жити з цією ноткою до наступного? ☀️

Ось така Вам абсолютно світла і наївна пісня про ендорфіни! ⠀

"Ендорфіни" для того, щоб посміхатися, щоб закохуватися і подарувати вам трохи легкості, якої нам усім так не вистачає. ⠀

Цю пісню я написала три роки тому, ще коли була вагітна Еміром-Рахманом ❤️ але відклала в довгий ящик. І весь цей час вона чекала свого часу.

Потім я відправила демку @pianoboy_official

Мені здалося, що в цій пісні є фарба Ріапобой, легкість, притаманна музиці Діми. І довго не було відповіді ... я подумала, що, напевно, йому не сподобалося і нічого не вийде.

А потім настав карантин і Діма відповів! Сказав, що написав свою частину і готовий увірватися в наш дует.

Ось так і народилася наша з Ріапобой колаборація.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше