Популярна українська співачка Анна Сєдокова, яка вже довгий час живе і будує кар'єру в Росії, часто радує фанатів новими фото і відео у своєму Instagram. Так, цього разу співачка показала в соцмережі спекотне фото, на якому з'явилася в спокусливому образі, а в підписі до нього розповіла про фільм, який нещодавно подивилася, і який її не вразив. Як видно, на знімку співачка позує в джинсах і сексапільному яскравому топі, який ледь утримує її груди, при цьому вона склала губи "качечкою".

Читайте Знай в Google News!

Вчора я подивилася фільм за 200 млн доларів. З неймовірними спецефектами, ім'ям великого режисера і величезними очікуваннями. Але мені не дуже сподобалося. Мені, великому критику, здається, що режисер, думаючи про масштабне забув про важливе. Про найголовніше, що рухає нас людей. І це не любов, Та я це я це кажу. Це хімія. Обравши на головні роль трьох абсолютно не відчувають нічого один до одного, але підходять ідеально на роль акторів він думав, що зможе обдурити нас. Але не зовсім вийшло. Адже саме хімія спочатку рухає кожним з нас. Chemistry. Хімія це те, що змушує стежити нас і слідувати за тим, хто здавалося б не підходить нам зовсім. Хімія між людьми породжує в нас дикий інтерес стежити, що ж там буде далі. Породжує фантазії.

Стать. Це перша і найпростіша щабель. Ми нюхаємо один одного, як тварини, і наші інстинкти змушують нас рухатися. Це не просто декольте або коротка спідниця, це не голий торс або м'язи у хлопця. Вірніше це просто. Якби головний герой хоч на секунду дійсно зацікавився героїнею, а не прикривався сюжетом «я повинен врятувати її дитину», то ймовірно, мені було б цікавіше дивитися. Саме з хімії народжується та сама неймовірна любов. І вона неможлива без бажання торкатися і володіти. А далі. Далі все залежить від нас. Нашого виховання, положення і обставин. Ниці почуття, скаже одні. Початок, думаю я. ми боїмося, ми заперечуємо, але це частина нас. Важлива і основоположна. І якщо ви хочете посперечатися зі мною, то я готова вислухати ваші аргументи", - написала Анна в підписі до фото.

View this post on Instagram

Вчера я посмотрела фильм за 200 млн долларов. С невероятными спецэффектами, именем великого режиссёра и огромными ожиданиями. Но мне не очень понравилось. ⠀ Мне, великому критику 😂, кажется что режиссёр, думая о масштабном забыл о важном. О самом главном, что движет нас людей. И это не любовь, да я это я это говорю😌. Это химия ) ⠀ Избрав на главные роль трёх абсолютно не чувствующих ничего к друг другу, но подходящих идеально на роль актёров он думал, что сможет обмануть нас. Но не совсем вышло. Ведь именно химия первоначально движет каждым из нас.Chemistry. ⠀ Химия это то, что заставляет следить нас и следовать за тем, кто казалось бы не подходит нам вовсе. Химия между людьми порождает в нас дикий интерес следить, что же там будет дальше. Порождает фантазии. ⠀ Секс. Это первая и самая простая ступень. Мы принюхиваемся друг к другу как животные и наши инстинкты заставляют нас двигаться. Это не просто декольте или короткая юбка, это не голый торс или мускулы у парня. Вернее это просто .) Если бы главный герой хоть на секунду действительно заинтеровался героиней, а не прикрывался сюжетом «я должен спасти ее ребнка» то вероятно, мне было бы интереснее смотреть. ⠀ Именно из химии рождается та самая невероятная любовь. И она невозможна без желания прикасаться и обладать. А дальше. Дальше все зависит от нас. Нашего воспитания, положения и обстоятельств. Низменные чувства, скажет одни. Начало, думаю я. ⠀ Мы боимся, мы отрицаем, но это часть нас. Важная и основополагающая. И если вы хотите поспорить со мной, то я готова выслушать ваши аргументы ❤️

Популярні новини зараз

Під Києвом вогонь залишив без даху над головою десятки людей - "Спалахнув на світанку"

Жінка народила довгоочікувану донечку в 60 і знайшла справжнє кохання: "Життя тільки починається"

"Не могла йому це пробачити", - Аліна Гросу розлучилася з чоловіком, перші подробиці

На Львівщині трагічно загинула молода дівчина, машина в щент: "Намагалася врятувати..."

Показати ще

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Анна Сєдокова привітала чоловіків гарячим фото в бікіні.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що розпусна Сєдокова осідлала щось тверде.

Також портал "Знай.ua" писав, що Сєдокова зібрала сексуальних подружок і влаштувала "тройничок".