Микита Добринін - один з найяскравіших учасників реаліті-шоу "Холостяк", який знайшов на проекті свою любов. Обраницею, а незабаром і дружиною чоловіка стала молода красуня Даша Квіткова. Зараз закохана парочка живе разом і не сумує на карантині. Микита частенько публікує в Instagram яскраві фото і відео з новоспеченою дружиною, так і цього разу показав знімок з Дашею, а в підписі до нього розповів, як вони з нею розпоряджаються сімейними грошима.

Читайте Знай в Google News!

"Давно хотів написати про наш сімейний бюджет. Після весілля люди з'єднують свої фінанси в один сімейний бюджет. І звичайно у кожного є своя думка На що витрачати, а де потрібно заощадити. Один з ключів щасливої і успішної сім'ї - загальний сімейний бюджет. Як правило, чоловік і дружина об'єднують свої доходи, витрачають на спільні покупки або особисті витрати кожного. Ця схема на початку відносин не викликає ніяких питань, але мені здається, тут є мінуси:

🖍 Доходи в парі можуть сильно відрізнятися, хтось може взагалі не працювати, чому буде дисбаланс, з часом це призведе до низької самооцінки одного, якщо він вкладає менше, і невдоволення іншого.

🖍 Великі особисті витрати потрібно погоджувати (- милий, я хочу цю сумку, - не зараз, дорога, ми ж збираємо на машину). Знайоме?

Популярні новини зараз

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

🖍 Складно враховувати власні доходи і витрати.

У нашій родині ми з Дашею, прийшли до іншої схеми і тепер не уявляю, як можна взагалі по-іншому. Наш варіант - роздільні фінанси, крім загальних витрат (оренда, продукти/ресторани, розваги та поїздки). Раз на місяць складаємо суму, вносимо по можливості рівні частини і витрачаємо на загальні справи. Решту кожен витрачає сам на себе (одяг, спорт, транспорт). Або один одного, все за бажанням. Які плюси в нашому плані я бачу:

🖍 Крута і мотивація постійно працювати і розвиватися.

🖍Повний контроль над витратами, розумієте куди йде зароблене.

🖍 Незалежність в особистих покупках - не потрібно погоджувати, коли ти хочеш купити дружині квіти або прикрасу. Їй не приходить повідомлення про відплату в ювелірному.

Подарунки та сюрпризи? Вони теж повинні бути, і ми їх не виключаємо. Знаю, що життя буває різне, у важкій ситуації завжди варто підтримувати один одного, але не переходити на утримання одного партнера іншим. Це уявна "турбота", хоча комусь може і допоможе, не виключаю", - написав Микита.

View this post on Instagram

Давно хотел написать про наш семейный бюджет После свадьбы люди соединяют свои финансы в один семейный бюджет. И конечно у Каждого есть своё мнение на что тратить, а где нужно сэкономить. Один из ключей счастливой и успешной семьи— общий семейный бюджет. Как правило муж и жена объединяют свои доходы, тратят на совместные покупки или личные расходы каждого. Эта схема в начале отношений не вызывает никаких вопросов, но мне кажется, тут есть минусы: 🖍 Доходы в паре могут сильно отличаться, кто-то может вообще не работать, отчего будет дисбаланс, со временем это приведёт к низкой самооценке одного, если он вкладывает меньше, и недовольству другого. 🖍 Крупные личные траты нужно согласовывать(—милый, я хочу эту сумку, —не сейчас, дорогая, мы ведь копим на машину). Знакомо? 🖍 Сложно учитывать собственные доходы и расходы. В нашей семье мы с Дашей пришли к другой схеме и теперь не представляю, как можно вообще по-другому. Наш вариант— раздельные финансы, кроме общих расходов(аренда, продукты/рестораны, развлечения и поездки). Раз в месяц составляем сумму, вносим по возможности равные части и тратим на общие дела. Остальное каждый тратит сам на себя(одежда, спорт, транспорт). Или друг друга, все по желанию. Какие плюсы в нашем плане я вижу: 🖍 Крутая и мотивация постоянно работать и развиваться. 🖍Полный контроль над расходами, понимаете куда уходит заработанное. 🖍 Независимость в личных покупках— не нужно согласовывать, когда ты хочешь купить жене цветы или украшение. Ей не приходит уведомление об отплате в ювелирном. Подарки и сюрпризы? Они тоже должны быть и мы их не исключаем. Знаю, что жизни бывает разное, в трудной ситуации всегда стоит поддерживать друг друга, но не переходить на содержание одного партнёра другим. Это мнимая «забота», хотя кому-то может и поможет, не исключаю. Какой план семейного бюджета у вас?

A post shared by НИКИТА ДОБРЫНИН (@nikitadobrynin) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, переможниця Холостяка поділилася тим, як в'є сімейне гніздечко 

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, "Холостяк" Добринін показав свою обраницю у найвідвертішому ракурсі.

Також портал "Знай.uа" писав, що переможниця "Холостяка" показала весільне відео з Добриніним.