Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість поділилася дуже важливим для українок постом, в якому розповіла, як її життя змінила обітниця 21-денного мовчання в одному з храмів Таїланду 6 років тому. Тоді красуні довелося нелегко, проте вона впоралася, а захоплюючий досвід змусив її повністю змінити життя. 

У храмі артистка схудла до 48 кілограм, адже їсти можна було все що завгодно о 6 і 11 ранку, а ось після 12:00 ченці не їдять, лише п'ють зелений чай. Пробудження було о 4:30 ранку. Заборонено також читати, писати, малювати, танцювати, тренуватися, співати, говорити, користуватися дзеркалом, давати романтичні посили, зате можна було медитувати кожні 2 години, гуляти, прати речі. З подорожі Аніта винесла ще один урок - не скупитися на добрі побажання людям.

View this post on Instagram

Когда я молчала 21 день в храме. Монах дал мне задание: желать хорошего дня всем и можно себе тоже отдельно) или просто всем на Земле и так сказать ты тоже среди всех, поэтому просто желаешь всем того, что и себе хотелось бы. Сначала у меня был сбой программы😳 как это всем пожелать здоровья, реализации планов, найти любовь, возможности учиться и можно и себе😳 чтооо? До этого у меня было: все себе, близким и конечно пожелания другим на праздники и дни рождения. С того дня все изменилось (кажется 6 лет назад). Что изменилось? Все, кого я встречаю на улице, в магазине, на заправке! Я прям думаю о том, что я ж тебе сегодня желала всего самого самого- интересно получилось? Все от у тебя ок? Это не какое-то блаженное состояние. Это просто ощущение, что если у всех вокруг все будет ок, то и у тебя тоже ❤️ И мораль сей басни: не жлобись ( на пожелания, похвалу, благодарность, ресурсы) и тебе хватит😅

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

Популярні новини зараз

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Під Хмельницьким потужний вибух розніс багатоповерхівку — десятки людей опинилися на вулиці

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

Коли я мовчала 21 день у храмі. Чернець дав мені завдання: бажати гарного дня всім і можна собі теж окремо) або просто всім на землі і так сказати Ти теж серед усіх, тому просто бажаєш всім того, що і собі хотілося б.

Спочатку у мене був збій програми. як це всім побажати здоров'я, реалізації планів, знайти любов, можливості вчитися і можна і собі. щооо?

До цього у мене було: все собі, близьким і звичайно побажання іншим на свята і дні народження.

З того дня все змінилося (здається 6 років тому). Що змінилося? Всі, кого я зустрічаю на вулиці, в магазині, на заправці! Я прям думаю про те, що я ж тобі сьогодні бажала всього най-най - цікаво вийшло? Все от у тебе ок?

Це не якийсь блаженний стан. Це просто відчуття, що якщо у всіх навколо все буде ок, то і у тебе теж ❤️

І мораль цієї байки: не жлобись ( на побажання, похвалу, подяку, ресурси) і тобі вистачить😅