Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість поділилася дуже важливим для українок постом, в якому розповіла, як її життя змінила обітниця 21-денного мовчання в одному з храмів Таїланду 6 років тому. Тоді красуні довелося нелегко, проте вона впоралася, а захоплюючий досвід змусив її повністю змінити життя.

У храмі артистка схудла до 48 кілограм, адже їсти можна було все що завгодно о 6 і 11 ранку, а ось після 12:00 ченці не їдять, лише п'ють зелений чай. Пробудження було о 4:30 ранку. Заборонено також читати, писати, малювати, танцювати, тренуватися, співати, говорити, користуватися дзеркалом, давати романтичні посили, зате можна було медитувати кожні 2 години, гуляти, прати речі. З подорожі Аніта винесла ще один урок - не скупитися на добрі побажання людям.

Коли я мовчала 21 день у храмі. Чернець дав мені завдання: бажати гарного дня всім і можна собі теж окремо) або просто всім на землі і так сказати Ти теж серед усіх, тому просто бажаєш всім того, що і собі хотілося б. Спочатку у мене був збій програми. як це всім побажати здоров'я, реалізації планів, знайти любов, можливості вчитися і можна і собі. щооо? До цього у мене було: все собі, близьким і звичайно побажання іншим на свята і дні народження. З того дня все змінилося (здається 6 років тому). Що змінилося? Всі, кого я зустрічаю на вулиці, в магазині, на заправці! Я прям думаю про те, що я ж тобі сьогодні бажала всього най-най - цікаво вийшло? Все от у тебе ок? Це не якийсь блаженний стан. Це просто відчуття, що якщо у всіх навколо все буде ок, то і у тебе теж ❤️ І мораль цієї байки: не жлобись ( на побажання, похвалу, подяку, ресурси) і тобі вистачить😅

Популярні новини зараз

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще