Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася поїздкою на райські Мальдіви разом з коханцем-інкогніто, якого ніхто так і не бачив. Так, артистка не стала зраджувати традиціям і протерла фірмовим шпагатом як можна більше поверхонь острова. Анастасія позувала в новому блакитному купальнику зі стразами, навіщось надівши золоті туфлі на високих підборах.

View this post on Instagram

Как вы там, дорогие? Вам не скучно без меня?🤣🌴 Кажется, я скучать вам не даю, как и ранее.🤣 Я тут на Мальдивах спряталась от всех👍🏼 Но! Находясь под куполом этих небес, наслаждаясь отдыхом, я все же узнаю о себе столько новостей!!!🤣 То, чего я и не могла бы предположить!🤣🌴 Любимые, я с вами. Длина моего шпагата-это уже определенная мера. А вы знаете ее длину? Подскажу: 2метра и 20 см.💃🏼 Ну придумайте что-нибудь еще обо мне.🤣 А я за вас поплаваю и отдохну, как обычно, в шпагате и на кэблах.🤣 Смотри на меня и делай как я, если сможете. У меня такое веселое настроение! 🤣 А смех продлевает жизнь!👍🏼 А чувство самоиронии мне присуще!🤣 Поймите, если мы не будем смеяться сами над собой, то над нами будет смеяться весь мир.🤣 Так шпагат мой зачетный?💃🏼 Королева шпагата, как сказала Алла Борисовна Пугачева. @alla_orfey 👍🏼 А если она сказала, то ей нужно верить!👍🏼 Жгите, дорогие! Главное, не скучайте!🤣🌴💃🏼❤️#анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #весна #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #дом #книги #настроение #отдых #maldives

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Як ви там, дорогі? Вам не нудно без мене?🤣 Здається, я нудьгувати вам не даю, як і раніше.🤣 Я тут на Мальдівах сховалася від усіх👍🏼 Але! Перебуваючи під куполом цих небес, насолоджуючись відпочинком, я дізнаюся про себе стільки новин!!!🤣 Те, чого я і не могла б припустити!🤣🌴 Любі, я з вами. Довжина мого шпагату-це вже певна міра. А ви знаєте її довжину? Підкажу: 2метра і 20 см.💃🏼 Ну придумайте що-небудь ще про мене.🤣 А я за вас поплаваю і відпочину, як зазвичай, в шпагаті і на кеблах.🤣 Дивись на мене і роби як я, якщо зможете. У мене такий веселий настрій! 🤣 А сміх продовжує життя!👍🏼 А почуття самоіронії мені притаманне!🤣 Зрозумійте, якщо ми не будемо сміятися самі над собою, над нами буде сміятися увесь світ.🤣 Так шпагат мій заліковий?💃🏼 Королева шпагату, як сказала Алла Борисівна Пугачова. @alla_orfey👍🏼 А якщо вона сказала, то їй потрібно вірити!👍🏼 Смальте, дорогі! Головне, не нудьгуйте!🤣🌴💃🏼❤️", - виплеснула емоції Волочкова. Варто відзначити, що хитра балерина давно приховала коментарі, тому явно занудьгувала, адже тепер фолловери не можуть виказувати свою думку.

Популярні новини зараз

Виграла набагато більше: покинута Максом фіналістка "Холостяка" Дана почала кар'єру співачки

Тимошенко терміново закликала дзвонити всім родичам і друзям

Російська Кардашьян пограла грудьми в басейні, навіть бікіні не врятувало

У Львові в яму провалилася маршрутка з людьми - кричали і молилися

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.