53-річний співак Віктор Павлик і його молода скандальна обраниця, 25-річна Катерина Репяхова, яка за сумісництвом є його концертним директором, у всю готуються до весілля. До речі, дату торжества пара перенесла у зв'язку з карантином через коронавірус COVID-19. Закохані часто виставляють спільні романтичні кадри, які з'являються на сторінці Катерини в Instagram. А нещодавно дівчина видала кілька захоплюючих фактів про їх сім'ю, розповівши те, про що фанати напевно не знали.

View this post on Instagram

Интересные факты о нашей семье: ⠀ - Мы вместе работаем и проводим практически все наше время рядом друг с другом. Когда мы оказались на карантине, не почувствовали изменений в наших отношениях, потому что и так с утра до вечера вместе. - Всеми финансовыми вопросами в семье заведую я😅 ВП точно не знает какую сумму мы заработали за месяц (ему это не интересно), а я знаю. - ВП свои вещи всегда стирает только сам. Мне не доверяет😅 иногда может и мои носки постирать вручную)) - У нас дома не разделены обязанности, если у меня нет настроения готовить, ВП всегда сам что-то приготовит с удовольствием. - ВП не любит гулять, просто прогуливаться пешком. Мне это не очень нравится, но пришлось смириться. - ВП всегда ругается, когда я покупаю новые вещи. Особенно эта проблема была в начале наших отношений. Он считает, что женщине достаточно одной курточки в зиму, я считаю минимум три и ещё плюс шуба😂. С обувью тоже самое, он считает что хватит двух пар на сезон, ну а у меня их хотя бы 5-6. Но сейчас он уже не реагирует так остро, хотя частенько я от него прячу новые вещи и незаметно позже одеваю. Потом говорю: да это ж старое, ты что забыл😅 - Мы с ВП достаточно пошлые люди😅 вряд ли кто-то это поймёт, но шуточки у нас ещё те🙈 - ВП очень быстро считает, а я не умею совсем. (Моя мама была учительницей математики, а как известно природа на детях отдыхает😂).Поэтому всегда его прошу что-то мне посчитать. Кроме денег))) - А ВП не может прочитать мелкий шрифт и я ему всегда что-то читаю)) - Мы дружно живем и редко ругаемся (тьфу-тьфу). А даже если и ругаемся долго не зацикливаемся). Последний раз ВП не разговаривал со мной пару часов, после того, как узнал что у меня два свадебных платья😅 он искренне не понимает зачем два)) ⠀ Ну как?😅🙈 Узнали что-то новенькое?)))

A post shared by Репяхова Катя (@repyahovakate) on

Цікаві факти про нашу сім'ю: ⠀ - Ми разом працюємо і проводимо практично весь наш час поруч один з одним. Коли ми опинилися на карантині, не відчули змін в наших відносинах, тому що і так з ранку до вечора разом. - Всіма фінансовими питаннями в сім'ї завідую я😅 ВП точно не знає, яку суму ми заробили за місяць (йому це не цікаво), а я знаю. - ВП свої речі завжди пере тільки сам. Мені не довіряє😅 іноді може і мої шкарпетки випрати вручну)) - У нас вдома не розділені обов'язки, якщо у мене немає настрою готувати, ВП завжди сам щось приготує з задоволенням. - ВП не любить гуляти, просто прогулюватися пішки. Мені це не дуже подобається, але довелося змиритися. - ВП завжди свариться, коли я купую нові речі. Особливо ця проблема була на початку наших відносин. Він вважає, що жінці достатньо однієї курточки зиму, я вважаю мінімум три і ще плюс шуба😂. З взуттям теж саме, він вважає що вистачить двох пар на сезон, ну а в мене їх хоча б 5-6. Але зараз він вже не реагує так гостро, хоча частенько я від нього ховаю нові речі і непомітно пізніше одягаю. Потім кажу: та це ж старе, ти що забув😅 - Ми з ВП досить вульгарні люди😅 навряд чи хтось це зрозуміє, але жарти у нас ще ті🙈 - ВП дуже швидко рахує, а я не вмію зовсім. (Моя мама була вчителькою математики, а як відомо природа на дітях відпочиває😂).Тому завжди прошу його щось мені порахувати. Крім грошей))) А ВП не може прочитати дрібний шрифт і я йому завжди щось читаю)) - Ми живемо дружно і рідко сваримось (тьху-тьху). А навіть якщо і лаємося довго не зациклюємося). Останній раз ВП не розмовляв зі мною пару годин, після того, як дізнався, що у мене дві весільні сукні😅 він щиро не розуміє, навіщо дві)) ⠀ Ну як?😅🙈 Дізналися щось новеньке?)))

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

На Львівщині чоловік ліг під ніж і безслідно зник

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, екс-дружина Віктора Павліка розповіла про його пригоди і показала пікантні фото.

Як повідомляв портал Знай.ua Віктор Павлік відверто розповів, як зраджував дружині

Також Знай.uа писав, Віктор Павлік за крок до весілля заговорив про біду в родині.