Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість поділилася дуже важливим для українок постом, в якому розповіла про мотивацію і, мабуть, головний секрет стрункості - ним виявилося терпіння. Так, артистка відзначила, що бажання змінитися в кращу сторону - завжди важка праця, будь це вивчення мов, навчання, відносини, підйом по кар'єрних сходах. Результат ніколи не приходить одразу, його потрібно добиватися.

View this post on Instagram

T-терпение! И что уж говорить про изучение языков, учебу, отношения, подъем по карьерной лестнице) везде нужно терпение и в процессе построения тела не меньше. «Я 2 дня ( или 5-10-14) правильно питалась и даже 1 раз потренироаолась 20 минут , а результата нет - К ЧЁРТУ ВСЁ! Не получается!» знакомо? Неееее...так это не работает! Точнее работает, если голодовка и результат нужен на 2 дня и потом сверху набор, а вот если нужно класс показать и на месяц, пол года, год задержаться, то это работа и изменение своих годами наживавшихся ежедневных привычек! А это ух не просто. С момента как ты что то съела, только через 72 часа это упакуется в тебя......с момента как правильно поела, подвигалась, была активной - тоже должно пройти время , чтоб это заметить. И ясное дело, если это -2 кг на 56 кг, то заметно. А если -1 кг на 76 кг, то и не очень-то! И вот тут выходит ТЕРПЕНИЕ! Просто делай! Будь сейчас максимально спокойной и уверенной! Труд всё сможет преодолеть! И не нужно истерить и метаться! Если делать, то делать! результата не может не быть! Факт! Проверено! Терпение и всё будет!

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

T-терпіння! І що вже говорити про вивчення мов, навчання, відносини, підйом по кар'єрних сходах) скрізь потрібно терпіння і в процесі побудови тіла не менше.

Популярні новини зараз

Народні прикмети з давніх-давен: чому не можна прибирати крихти рукою і їсти в темряві

Гройсман знайшов заміну "Армії, вірі, мові" - хоче допомогти грошима

Засмагла Кайлі Дженнер втиснула апетитні форми у вузький купальник – чоловіки ахнули

Українці закликають Зеленського подати у відставку через брехню та порушення закону: "Пообіцяв – то йди!"

Показати ще

«Я 2 дні ( або 5-10-14) правильно харчувалася і навіть 1 раз потренувалася 20 хвилин , а результату немає - ДО БІСА ВСЕ! Не виходить!» знайомо?

Нііі...так це не працює! Точніше працює, якщо голодування і результат потрібен на 2 дні і потім зверху набір, а от якщо потрібно показати клас і на місяць, пів року, рік затриматися, то це робота і зміна своїх роками набутих щоденних звичок! А це ох не просто.

З моменту як ти щось з'їла, тільки через 72 години це упакуется в тебе......з моменту як правильно поїла, посувалася, була активною - теж має пройти час , щоб це помітити. І ясна річ, якщо це -2 кг на 56 кг, то помітно. А якщо -1 кг на 76 кг, то і не дуже-то!

І ось тут виходить ТЕРПІННЯ! Просто роби! Будь зараз максимально спокійною і впевненою! Праця все зможе подолати! І не треба істерити і кидатися!

Якщо робити, то робити! результату не може не бути! Факт! Перевірено!

Терпіння і все буде!

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Аніта Луценко в сміливому платті показала, як ефектно відсвяткувала 36-річчя.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Аніта Луценко зізналася, що ефективніше - велотренажер vs бігова доріжка.

Також Знай.uа" писав, що Руслана підкорила силу стихій на висоті 120 метрів, дивовижне відео.