Даша Ульянова – переможниця десятого сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк". Однак стосунки з головним героєм Максом Михайлюком у неї не склалися. Зате модель отримала свою порцію слави і тисячі нових підписників в Instagram, яких тепер часто радує різними публікаціями.

В цей раз дівчина поділилася емоціями від перегляду випусків "Холостяка".

"Переглядаючи випуски "Холостяк" у мене були абсолютно різні емоції: іноді дуже хороші моменти ностальгії, радості, погляд на себе і все, що відбувається з боку, а іноді - накривали смуток, туга і навіть злість. Коли дівчатка йшли на побачення, ти розумієш, що там може бути всяке, але хоча б не бачиш і не проживаєш ці моменти. З виходом ефірів багато перевертається, маски знімаються і ти чітко розумієш, хто є хто. Видовище не для слабкодухих.

Даша Ульянова, фото з Instagram
Даша Ульянова, фото з Instagram

У будь-якому випадку, я не шкодую про свою участь не залежно від сформованого результату, не залежно від різного роду напружених обставин і не дивлячись на наш дружний жіночий колектив 😂 Я вважаю, що гідно пройшла цей шлях, була такою, яка є, піддавалася тій казковій романтиці та пристрасті, які на той момент були між нами з М., проживала нашу з ним історію.

Популярні новини зараз

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

У висновку, хочу додати, що отримала вже кілька десятків повідомлень і коментарів від вас, чи варто йти на проект у наступних сезонах. Дорогі, буде складно, але якщо ви стійкі, відкриті для відносин, дійсно, хочете закохатися і прожити красиву казку, то вперед. "Холостяк" - прекрасний проект, в якому реально побудувати відносини, а попередній сезон цьому явний доказ", - написала Даша.

View this post on Instagram

Пересматривая выпуски «Холостяк» у меня были абсолютно разные эмоции: иногда очень хорошие, моменты ностальгии, радости, взгляд на себя и всё происходящее со стороны, а иногда - накрывали грусть, тоска и даже злость. Когда девочки уходили на свидания, ты понимаешь, что там может быть всякое, но хотя бы не видишь и не проживаешь эти моменты. С выходом эфиров многое переворачивается, маски снимаются и ты чётко понимаешь, кто есть кто. Зрелище не для слабонервных. ⠀ В любом случае, я не жалею о своём участии не в зависимости от сложившегося исхода, не в зависимости от разного рода напряженных обстоятельств и не смотря на наш дружный женский коллектив 😂 Я считаю, что достойно прошла этот путь, была такой, какая есть, поддавалась той сказочной романтике и страсти, которые на тот момент были между нами с М., проживала нашу с ним историю. ⠀ В заключении, хочу добавить, что получила уже несколько десятков сообщений и комментариев от вас, стоит ли идти на проект в следующих сезонах. Дорогие, будет сложно, но если вы стойкие, открытые для отношений, действительно, желаете влюбиться и прожить красивую сказку, то дерзайте. «Холостяк» - прекрасный проект, в котором реально построить отношения, а предыдущий сезон этому явное доказательство. #вашадаша

A post shared by Dasha Ulyanova (@dasha_ulyanovaa) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Даша Ульянова показала, як виглядала до збільшення губ.

Як повідомляв портал Знай.uа, переможниця "Холостяка" Даша зізналася, на що готова заради краси.

Також портал Знай.uа писав, що холостяк Макс емоційно звернувся до фанаток після секс-скандалу: "Я не хочу цього".