Даша Ульянова – переможниця десятого сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк". Однак стосунки з головним героєм Максом Михайлюком у неї не склалися. Зате модель отримала свою порцію слави і тисячі нових підписників в Instagram, яких тепер часто радує різними публікаціями.

В цей раз дівчина поділилася емоціями від перегляду випусків "Холостяка".

"Був момент на "Холостяк", коли я відчувала особливу гордість. Це – знайомство Макса з моїми батьками. Та що тут говорити, знайомство всієї країни з моїми рідними, адже ви теж побували в моєму будинку, з моїми близькими через екрани.

Даша Ульянова, фото - Instagram
Даша Ульянова, фото - Instagram

Популярні новини зараз

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Життя маленької українки повисло на волосині, батьки благають про допомогу: "Врятуйте нашу Вікусю"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Мої батьки – це приклад чистої і щирої любові, поваги один до одного, підтримки, турботи, правильних, чесних принципів і благих намірів. Вони багато разом пройшли, щоб створити міцну щасливу сім'ю і піклуватися про своїх дітей. І нехай моє дитинство було не дуже сімейним, але все одно я їм дуже вдячна і шалено люблю... за життя, за виховання, за цінності, за приклад відносин, які так хочу бачити у своїй майбутній сім'ї.

А ще хочу сказати спасибі вам, багато хто з вас так добре відгукувалися про мою родину. Я бажаю всім відчувати любов і турботу батьків, але навіть, якщо у вашому житті цього не було, то зробіть все для того, щоб колись були щасливі ваші діти. Приклад теплих надійних сімейних взаємин – це завжди інвестиція в щасливі сім'ї ваших дітей, і їхніх дітей...", - написала Даша.

View this post on Instagram

Был момент на «Холостяк», когда я чувствовала особую гордость. Это - знакомство Макса с моими родителями. Да что тут говорить, знакомство всей страны с моими родными, ведь вы тоже побывали в моём доме, с моими близкими через экраны. ⠀ Мои родители - это пример чистой и искренней любви, уважения друг к другу, поддержки, заботы, правильных, честных принципов и благих намерений. Они многое вместе прошли, чтобы создать счастливую крепкую семью и заботиться о своих детях. И пусть моё детство было не самым семейным, но всё равно я им очень благодарна и безумно люблю... за жизнь, за воспитание, за ценности, за пример отношений, которые так хочу видеть в своей будущей семье. ⠀ А ещё хочу сказать спасибо вам, многие из вас так хорошо отзывались о моей семье. Я желаю всем испытать любовь и заботу родителей, но даже, если в вашей жизни этого не было, то сделайте всё для того, чтобы когда-то были счастливы ваши дети. Пример тёплых надежных семейных взаимоотношений - это всегда инвестиция в счастливые семьи ваших детей, и их детей ...

A post shared by Dasha Ulyanova (@dasha_ulyanovaa) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Даша Ульянова показала, як виглядала до збільшення губ.

Як повідомляв портал Знай.uа, переможниця "Холостяка" Даша зізналася, на що готова заради краси.

Також портал Знай.uа писав, що холостяк Макс емоційно звернувся до фанаток після секс-скандалу: "Я не хочу цього".