Популярний в Україні грузинський холостяк Іраклій Макацарія, який прославився зйомками в шоу "Холостяк", вже встиг взяти участь у багатьох інших телепроектів на українському телебаченні. Красунчик так і не знайшов собі наречену в нашій країні, а ось роботи тут у нього предостатньо. Однак, на час карантину йому довелося повернутися додому, до Грузії, звідки тепер він активно викладає яскраві фото в соцмережі Instagram.

Так, в цей раз зоряний красунчик показав серію знімків з нової спортивної фотосесії, на яких зображений в голому вигляді. Як видно, перед камерою Іраклі з'явився під час бігу, він в одних тільки сірих шортах з білими шкарпетками і кросами на ногах. Треба сказати, що знімки вийшли дуже динамічними і яскравими, а підписи до них Макацарія розповів про свою любов до спорту.

View this post on Instagram

Мне сложно представить, как бы развивалась моя жизнь , если бы в ней не присутствовал спорт. И к сожалению мне также сложно понять тех людей, которые не имеют ни малейшего представления о своих собственных возможностях, боясь (или просто отказываясь) раскрыть свой потенциал и узнать, на что они способны.🙌🏻 Я не перестану распространять знания и опыт окружающим меня людям, так как не хочу чтобы хоть один человек пропускал тот кайф, который каждый из нас может получить выстраивая здоровое тело. Это именно тот фундамент, который нужен каждому человеку для того, чтобы достигать поставленные перед собой цели. И поверьте, никогда не поздно начать! Может, именно с этого понедельника? Готовы?💪🏻 #maqatsa #sport #болинет #maQworkouts #📸 @savemoment_studio #georgian

A post shared by Irakli Makatsaria (@maqatsa) on

Популярні новини зараз

Щасливі молодята, - Анна Сєдокова показала перші "весільні" фото з молодим нареченим

"Сьогодні вагітна, завтра ні" - іскрометна Тіна Кароль відповіла на чутки про обручку на пальці

У Львові переляканий малюк три дні провів на дереві - плакав і кликав на допомогу

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Мені складно уявити, як би розвивалася моє життя, якби в ній не був присутній спорт. І, на жаль, мені також важко зрозуміти тих людей, які не мають ні найменшого уявлення про своїх власних можливостях, боячись (або просто відмовляючись) розкрити свій потенціал і дізнатися, на що вони здатні. Я не перестану поширювати знання і досвід оточуючим мене людям, бо не хочу щоб хоч одна людина пропускав той кайф, який кожен з нас може отримати вибудовуючи здорове тіло. Це саме той фундамент, який потрібен кожній людині для того, щоб досягати поставлені перед собою цілі. І повірте, ніколи не пізно почати! Може, саме з цього понеділка? Готові?", - написав холостяк. Фани в захваті від нового фото зоряного красеня, його засипають компліментами і відповіді в коментарях, відзначаючи як круто він тут виглядає.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.