Нещодавно стало відомо, що телеканал СТБ оголосив про вихід нового романтичного реаліті-шоу "Холостячка". І якщо в "Холостяку" за серце красеня борються кілька десятків дівчат, то в "Холостячці", відповідно за серце героїні будуть боротися чоловіки. Головною героїнею нового шоу стала актриса, яка виконала головну роль в гучному серіалі "Кріпосна", і переможниця" Танців з зірками" Ксенія Мішина. Зі зростанням публічності і популярності, в Instagram актриси почала стрімко зростати кількість передплатників. І тепер Ксенія стала частіше радувати публіку яскравими публікаціями на своїй сторінці. Так, нещодавно зірка показала миле фото в цікавому образі, а в підписі до нього відверто розповіла про свою мрію і шляхи до неї.

Читайте Знай в Google News!

"Більшість моїх сторіс або постів пов'язані з моєю професійною діяльністю. Насправді це зовсім не тому, що мені більше нема про що сказати, річ у тому, що мені пощастило з дитинства знати, ким я хочу бути, а потім вистачило сміливості відстоювати свою мрію. Багато хто думає, що зовнішність - запорука успіху. Але в моєму випадку це скоріше-спочатку упереджене ставлення, в стилі: Ну давай подивимося, що ти вмієш. Чи дався мені мій шлях легко?! Анітрохи! Життя сповнене випробувань, як ніби для того, щоб я весь час доводила, наскільки для мене важливо стати тією, кого Ви знаєте зараз. І знаєте, що я вважаю запорукою успіху?! Силу маленьких кроків! Що б не відбувалося, як би не було страшно, я завжди знала, що просто треба рушити вперед, хоча б на одну маленьку сходинку, подолавши сумніви, зробити крок. Я точно так само, як і ви, боюся помилитися, соромлюся, впадаю в ступор - але роблю. І вас закликаю, не здавайтеся. Не зраджуйте мрії! Робіть їх більше ваших страхів. Пам'ятайте, що не зможете ви тільки в одному випадку, якщо нічого не будете робити, а все інше в ваших силах. Все, що народжується у вашій голові, як ідея і мрія, може стати вашою реальністю, просто потрібно завжди вірити у свою особливу зірку", - написала Ксенія.

View this post on Instagram

Большинство моих сторис или постов связаны с моей профессиональной деятельностью. На самом деле это вовсе не потому, что мне больше не о чем сказать, дело в том, что мне посчастливилось с детства знать, кем я хочу быть, а потом хватило смелости отстаивать свою мечту. ⠀ Многие думают, что внешность - залог успеха. Но в моем случае это скорее - изначально предвзятое отношение, в стиле: ну давай посмотрим, что ты умеешь ... Дался ли мне мой путь легко?! Нисколечко! Жизнь полна испытаний, как-будто для того, чтобы я все время доказывала, насколько для меня важно стать той, кого вы знаете сейчас. И знаете, что я считаю залогом успеха?! Силу маленьких шагов! Что бы ни происходило, как бы не было страшно, я всегда знала, что просто надо двинуться вперёд, хотябы на одну маленькую ступеньку, преодолев сомнения, сделать шаг. Я точно так же, как и вы, боюсь ошибиться, стесняюсь, впадаю в ступор - но делаю. И вас призываю, не сдавайтесь. Не предавайте мечты! Делайте их больше ваших страхов. Помните, что не сможете вы только в одном случае, если ничего не будете делать, а все остальное в ваших силах. Все, что рождается в вашей голове, как идея и мечта, может стать вашей реальностью, просто нужно всегда верить в свою особенную звезду✨ ⠀ Фотограф: @mariya.bulannaya Стилист: @miraonstyle MUAH: @santa_smolina

A post shared by Ксения Мишина (@misha.k.ua) on

Популярні новини зараз

Зірка "Лісапетного батальйону" повідала про боротьбу з онкологією: "Немає жодної надії"

Анастасія Волочкова напiдпитку дала доступ Джигурді до найпотаємнішого: "Паніна не вистачає туди"

Набила обличчя і відірвала яйце: сільська доярка жорстко розправилася з ґвалтівниками

На Хмельниччині зниклу маму з трьома дітьми знайшли в несподіваному місці - ховалася, як могла

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, чоловіки з радістю біжать на кастинг "Холостячки" – Решетник розкрив пікантні деталі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Україні проміняли "Холостяка" на "Холостячку", подробиці нового реаліті.

Також портал "Знай.ua" писав, що переможниця "Танців з зірками" Мішина розкрила подробиці інтимних сцен.