Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виклала пікантне селфі в дзеркалі, на якому позувала з маленьким сином Гектором, примірявши лише неонове монокіні кольору фуксії з глибоким декольте і засвітивши величезні груди, а також засмагле тіло.

Так, артистка зізналася, що вперше за багато років їй просто нікого вести в школу 1 вересня, адже старша дочка Аліна не почала навчання через карантин, малеча Моніка живе з батьком в США, де дистанційне навчання продовжили до жовтня, а Гектор ще занадто маленький, щоб йти в перший клас, тому поки тільки ходить в садок і в басейн.

View this post on Instagram

А мне некого вести сегодня в школу 🥺 ⠀ Так что я покажу тебе как веду ребёнка в бассейн 😂 Гектор ещё маленький, он пошёл в садик. У Алины ничего не понятно, в прошлом году мы ушли из школы и сели сразу на карантин. И в этом году у нас новая школа.Но это тоже не точно, даже не хочу начинать тебе рассказывать 😐 ⠀ У Моны в Америке дистанционное обучение продлили до конца октября. И они учатся онлайн, дальше скажут как будет. С одной стороны хочется сказать «бедные родители». А с другой .. ⠀ Я сегодня увидела огромные очереди из студентов и школьников. И тут конечно короновирусу уж точно есть где разгуляться. Возможно ли, что именно это решение приведёт к второй волне и с числа 20 сентября мы такие все нарядные сядем дома?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

На Львівщині чоловік ліг під ніж і безслідно зник

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Показати ще

а мені нікого вести сьогодні в школу ⠀ Так що я покажу тобі як веду дитину в басейн 😂 Гектор ще маленький, він пішов у садок. У Аліни нічого не зрозуміло, в минулому році ми пішли зі школи і сіли відразу на карантин. І цього року у нас нова школа. Але це теж не точно, навіть не хочу починати тобі розповідати 😐 ⠀ У Мони в Америці дистанційне навчання продовжили до кінця жовтня. І вони вчаться онлайн, далі скажуть як буде. З одного боку хочеться сказати "бідні батьки". А з іншого .. ⠀ Я сьогодні побачила величезні черги зі студентів і школярів. І тут звичайно короновірусу вже точно є де розгулятися. Чи можливо, що саме це рішення призведе до другої хвилі і з числа 20 вересня ми такі всі ошатні сядемо вдома?

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раньше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Сєдокова виклала серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині.

А ще Сєдокова сексуально потерлася об стіни, знявши це на відео.