Відома українська телеведуча, блогер, Ревізор краси Олена Філонова часто радує публіку яскравими публікаціями в Instagram. Дівчина любитель поїсти і оголиться на камеру, що неодмінно показує в своєму мікроблозі. Цього разу Олена показала незвичайне фото, на якому постала у всій красі. Вона зображена на яхт-прогулянці у відвертій рожевій сукні, яка оголила апетитні форми, а в підписі до публікації заткнула хейтерів.

Читайте Знай в Google News!

"У житті кожного з нас зустрічаються люди, які нас не підтримують, заздрять, засуджують або просто кажуть, що нам робити і як виглядати, дають поради, яких ми не потребуємо. Якщо сліпо йти за чужою думкою, підлаштовуватися під кимось вигадані шаблони, ми будемо проживати не своє життя. Жити не для себе, а для інших. Чи в цьому щастя – поводитися так, щоб сусіди нічого не сказали, бабуся на лавочці не засудила або родичі, не дай Боже, чого поганого не подумали?

Кожна з нас так чи інакше стикається з критикою, а іноді відвертим хейтом. І найголовніше, хто б що вам не говорив, не зраджуйте собі, своїм цінностям і бажанням. Залишайтеся собою і не йдіть на поводу у чужої думки. Любіть себе, робіть те, чого хочете ви, живіть вільно і у своє задоволення! Я так роблю, і ніщо / ніхто мене не зупинить. Попри весь цей хейт, що мчить з усіх боків, я продовжую бути самою собою! Це зовсім не означає, що я ніколи не буду худнути. Буду, але тоді, коли я сама вирішу, що мені це треба і хотітися, і коли знайду фахівців і відповідний професійний підхід до створення здорового стрункого тіла, який не буде шкодити здоров'ю і настрою і з вами поділюся", - написала Філонова в підписі до фото.

View this post on Instagram

В жизни каждого из нас встречаются люди, которые нас не поддерживают, завидуют, осуждают или просто говорят, что нам делать и как выглядеть, дают советы в которых мы не нуждаемся. Если слепо идти за чужим мнением, подстраиваться под кем-то выдуманные шаблоны, мы будем проживать не свою жизнь. Жить не для себя, а для других. В этом ли счастье - вести себя так, чтобы соседи ничего не сказали, бабушка на лавочке не осудила или родственники, не дай бог, чего плохого не подумали? Каждая из нас в той или иной степени сталкивается с критикой, а иногда откровенным хейтом. И самое главное, кто бы что вам не говорил, не изменяйте себе, своим ценностям и желаниям. Оставайтесь собой и не идите на поводу у чужого мнения. Любите себя, делайте то, чего хотите вы, живите свободно и в своё удовольствие! Я так делаю, и ничто/никто меня не остановит. Несмотря на весь этот хейт, несущийся со всех сторон, я продолжаю быть самой собой! :) Это вовсе не значит, что я никогда не буду худеть. Буду, но тогда, когда я сама решу что мне это надо и хочется и когда найду специалистов и подходящий профессиональный подход к созданию здорового стройного тела, который не будет вредить здоровью и настроению и с вами поделюсь😉 Следите за моими сторис ближайшие недели🔥 Но начнём мы, девочки, с другого. Заходите сегодня в мои сторис - я для вас кое- что приготовила! 😘

Популярні новини зараз

Розлючений Зеленський поставив львівських копів на "таймер": "У вас є два тижні"

Львів'яни розгромили Садового через приїзд Зеленського: "Лицемірство"

У Харкові помер легендарний колега Комаровського, діти його обожнювали

Киянам розповіли, коли чекати першого снігу: "Лічені дні"

Показати ще

A post shared by Elena Filonova (@efilonova) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, напівгола зірка "Ревізора" Філонова пояснила чоловікам, чого хочуть жінки

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що зірка Instagram Олена Філонова зізналася, чим прикрасила пікантне місце у День святого Валентина.

Також портал "Знай.ua" писав, що відомі телеведучі розповіли, як підняти собі настрій в ізоляції.