Микита Добринін - один з найяскравіших учасників реаліті-шоу "Холостяк", який знайшов на проекті свою любов. Обраницею, а незабаром і дружиною чоловіка стала молода красуня Даша Квіткова. Зараз закохана парочка живе разом і не сумує на карантині. Микита частенько публікує в Instagram яскраві фото і відео з новоспеченою дружиною, але цього разу показав чарівне фото, на якому позує без Даші, а в підписі до нього поділився корисними лайфхаками.

Читайте Знай в Google News!

"Я не особливо люблю радити іншим, як будувати Їхні стосунки і тд, але можу розповісти кілька секретів, що чіпляє чоловіка при знайомстві з дівчиною:

✔️Приємний голос і мова. Візьміть це до уваги, для чоловіків це важливо.

✔️Схожі інтереси - важлива складова відносин. Однакові погляди на життя, музичний смак, любов до подорожей і серіалів.

Популярні новини зараз

Настя Каменських лише в трусиках нарвалася на критику через свою "як у Кім": "Потап, де ремінь?"

Чемпіон Усик зі спекотною моделлю показав, що таке "супертяж": ох вже ці шортики

Жінка народила довгоочікувану донечку в 60 і знайшла справжнє кохання: "Життя тільки починається"

У Львові маршрутка збила наречену Холодницького, перші подробиці

Показати ще

✔️Почуття гумору. Це демонструє рівень твого інтелекту, жарти над якими ти смієшся чи ні.

✔️Відсутність комплексів з приводу зовнішності.

Спробуй менше говорити про свої недоліки, якщо ти їх в собі знаходиш. Мало того, коли ми любимо більшу частину з того, на що ти скаржишся, ми навіть не помічаємо.

✔️Інтелект. З розумною дівчиною можна розмовляти нескінченно. З нею ніколи не буде нудно і соромно в колі друзів, колег і близьких.

✔️Вміння підтримати і бути поруч. Щоб бути краще, а не здаватися, потрібно розуміти, коли чоловікові потрібна твоя турбота, і вміти приймати її у відповідь", - написав Микита.

View this post on Instagram

Я не особо люблю советовать другим, как строить их отношения и тд, но могу рассказать несколько секретов, что цепляет мужчину при знакомстве с девушкой: ✔️Приятный голос и речь. Возьмите это во внимание, для мужчин это важно. ✔️Схожие интересы - - важная составляющая отношений. Одинаковые взгляды на жизнь, музыкальный вкус, любовь к путешествиям и сериалам. ✔️Чувство юмора. Это демонстрирует уровень твоего интеллекта, шутки над которыми ты смеёшься или нет. ✔️Отсутствие комплексов по поводу внешности. Попробуй меньше говорить о своих недостатках, если ты их в себе находишь. Более того, когда мы любим большую часть из того, на что ты жалуешься,мы даже не замечаем. ✔️Интеллект. С умной девушкой можно разговаривать бесконечно. С ней никогда не будет скучно и стыдно в кругу друзей, коллег и близких. ✔️Умение поддержать и быть рядом. Чтобы быть лучше, а не казаться, нужно понимать, когда мужчине нужна твоя забота, и уметь принимать ее в ответ.

A post shared by НИКИТА ДОБРЫНИН (@nikitadobrynin) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, переможниця Холостяка поділилася тим, як в'є сімейне гніздечко 

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, "Холостяк" Добринін показав свою обраницю у найвідвертішому ракурсі.

Також портал "Знай.uа" писав, що переможниця "Холостяка" показала весільне відео з Добриніним.