Романтичне реаліті-шоу "Холостяк 9", героєм якого став Микита Добринін, давно закінчилося, і вся країна бачила, кого у фіналі вибрав холостий красень. І навіть попри звинувачення в піарі, пара Микити і Даші квіткової залишилася разом, почала жити, а нещодавно навіть одружилася. Нещодавно в соцмережі дівчина показала миле фото, на яких з'явилася в цікавому образі, а в підписі до нього поділилася особистою історією.

Читайте Знай в Google News!

"Дивовижні ті, хто може вибудовувати перед собою дорогу, яка веде їх до виконання мрій. Я росла у звичайній родині, у нас не було всіх грошей світу. Мама і тато працювали на двох роботах одночасно, щоб прогодувати нас і оплатити знімну квартиру. Близько двох-трьох років нашим постійним сніданком, обідом і вечерею була — курка гриль, тому що вона була доступна і могла прогодувати всю сім'ю. Для мене було невідомо, що таке вийти в заклад на сніданок, піти на шопінг або полетіти відпочивати в іншу країну.

Але батьки своїм прикладом показали, що все можливо. Вони наполегливо працювали, щоб побудувати нам будинок, купити собі машину і вийти на новий рівень. Я хотіла так само. І в один день - це стало можливо. Працюючи в Джі провідним майстром, я могла полетіти відпочивати з друзями, заощадивши на оренді житла або на черговому салаті. Але для мене цього було недостатньо, я весь час хотіла ще більше і краще. Стала вести свій блог просто для себе, не думаючи, що колись вас стане так багато.

Коли вас було 200к - я думала, що це моя вершина. Спочатку була робота по бартеру, а коли вистрілювала оплачувана реклама — весь гонорар йшов в коробочку «на мрію». До слова, власну машину я навіть не мріяла. Після був проект, який подвоїв аудиторію, і я зрозуміла, що хотіла б вас утримати. Хотіла бути вам корисною, щоб ви тут знаходили натхнення, щоб Мій блог піднімав вам настрій, ви посміхалися і мотивувалися бути краще.

Популярні новини зараз

500 тисяч кілометрів на одному диханні: список найвитриваліших авто з класу "доступно"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Львів'ян можуть зачинити вдома до березня: "Ситуація погіршується"

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Показати ще

Ми виросли до того рівня, коли змогли дозволити собі оплачувати свій відпочинок, змогли дозволити собі машини, оплатити наше весілля і купити квартиру. Тепер я знаю, що це не вершина, а тільки початок. Хтось йде швидше, а ми рухаємося маленькими кроками і зможемо все. Зможете і ви. Я вірю в вас і хочу, щоб і ви в себе повірили. У цьому житті нам під силу все, головне просто захотіти і зробити перший крок", - написала Даша в підписі до фото.

View this post on Instagram

Удивительны те, кто может выстраивать перед собой дорогу, которая ведёт их к исполнению мечт. Я росла в обычной семье, у нас не было всех денег мира. Мама и папа работали на двух работах одновременно, чтобы прокормить нас и оплатить съёмную квартиру. Около двух-трех лет нашим постоянным завтраком,обедом и ужином была — курица гриль, потому что она была доступна и могла прокормить всю семью. Для меня было неизвестно, что такое выйти в заведение на завтрак, пойти на шоппинг или улететь отдыхать в другую страну. Но родители своим примером показали, что все возможно. Они упорно трудились, чтобы построить нам дом, купить себе машину и выйти на новый уровень. Я хотела так же. И в один день — это стало возможно. Работая в Джи ведущим мастером, я могла улететь отдыхать с друзьями, сэкономив на аренде жилья или на очередном салате. Но для меня этого было недостаточно, я все время хотела еще больше и лучше. Стала вести свой блог просто для себя, не думая, что когда-то вас станет так много. Когда вас было 200к — я думала, что это моя вершина. Сначала была работа по бартеру, а когда выстреливала оплачиваемая реклама — весь гонорар уходил в коробочку «на мечту». К слову, собственную машину я даже не мечтала. После был проект, который удвоил аудиторию и я поняла,что хотела бы вас удержать. Хотела быть вам полезной, чтобы вы тут находили вдохновение, чтобы мой блог поднимал вам настроение, вы улыбались и мотивировались быть лучше. Мы выросли до того уровня, когда смогли позволить себе оплачивать свой отдых, смогли позволить себе машины, оплатить нашу свадьбу и купить квартиру. Теперь я знаю, что это не вершина, а ТОЛЬКО НАЧАЛО. Кто-то идёт быстрее, а мы движемся маленькими шажочками и сможем все. Сможете и вы💗 Я верю в вас и хочу, чтобы и вы в себя поверили. В этой жизни нам под силу все, главное просто захотеть и сделать первый шаг. Сделайте его вместе с нами. Мы начинаем бесплатную часть нашего курса по удаленным профессиям. Мы научим вас,вы получите знания и практику. Для чего? Для того, чтобы вы чувствовали себя комфортно и стабильно на ногах. Чтобы тоже путешествовали и узнавали мир. Переходите по ссылке в шапке профиля на наш телеграмм канал💗

A post shared by Daria Kvitkova 🌷 (@kvittkova) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, переможниця Холостяка поділилася тим, як в'є сімейне гніздечко.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, "Холостяк" Добринін показав свою обраницю у найвідвертішому ракурсі.

Також портал "Знай.uа" писав, що переможниця "Холостяка" показала весільне відео з Добриніним.