Микита Добринін - один з найяскравіших учасників реаліті-шоу "Холостяк", який знайшов на проекті свою любов. Обраницею, а незабаром і дружиною чоловіка стала молода красуня Даша Квіткова. Зараз закохана парочка живе разом і не сумує на карантині. Микита частенько публікує в Instagram яскраві фото і відео з новоспеченою дружиною, але в цей раз показав незвичайне фото, на якому позує без Даші, а в підписі до нього розповів про те, як зустріти удачу.

Читайте Знай в Google News!

"Для багатьох те, що вони називають удачею – це чистий збіг, випадковість. Подія, що сталася крім їх волі. Це не так. Той, хто дивиться, той і бачить. Удачею може скористатися лише та людина, хто готовий її прийняти, розпізнати, розгледіти і використовувати «за призначенням». Удача - це помічена вчасно ситуація, випадок, який ти не упустив, тому що був до нього внутрішньо готовий. Помічена вакансія, зустріч на вулиці з потрібною людиною, дівчина, яку помітив серед інших і познайомився, поступив вчитися або дзвінок "вчасно". Свою удачу бачать ті, хто до неї вже був внутрішньо готовий. Хто дозрів її зустріти, а зустрівши моментально почав діяти. Здорово, коли розумієш, чого хочеш, внутрішньо готовий до дій, тільки тоді Удача вас точно "не обійде стороною"! Готуйтеся до зустрічі заздалегідь. Ви ж не переодягаєтеся в фоє театру, змінюючи шорти і майку на смокінг? Ви це робите заздалегідь. Так само і з удачею", - написав Микита в підписі до фотографії.

View this post on Instagram

Для многих то, что они называют удачей— это чистое совпадение, случайность. Событие, произошедшее помимо их воли. Это не так. Тот, кто смотрит, тот и видит🤲🏽. Удачей может воспользоваться лишь тот человек, кто готов её принять, распознать, разглядеть и использовать «по назначению». Удача— это замеченная вовремя ситуация, случай, который ты не упустил, потому что был к нему внутренне готов⚡️. Замеченная вакансия, встреча на улице с нужным человеком, девушка, которую заметил среди других и познакомился, поступил учиться или звонок «вовремя»... Свою удачу видят те, кто к ней уже был внутренне готов👌🏽. Кто созрел её встретить, а встретив моментально начал действовать. Здорово, когда понимаешь, чего хочешь, внутренне готов к действиям, только тогда Удача вас точно «не обойдёт стороной»! Готовьтесь к встрече заранее. Вы ведь не переодеваетесь в фойе театра, меняя шорты и майку на смокинг🕴🏼? Вы это делаете заранее. Так же и с удачей😺.

A post shared by НИКИТА ДОБРЫНИН (@nikitadobrynin) on

Популярні новини зараз

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Львів'ян можуть зачинити вдома до березня: "Ситуація погіршується"

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

У лісі на Закарпатті знайшли страхітливий труп чоловіка - лежав у кущах, розкинувши руки

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, переможниця Холостяка поділилася тим, як в'є сімейне гніздечко 

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, "Холостяк" Добринін показав свою обраницю у найвідвертішому ракурсі.

Також портал "Знай.uа" писав, що переможниця "Холостяка" показала весільне відео з Добриніним.