Популярна українська співачка Злата Огнєвіч, яка в минулому була народною депутаткою від "Радикальної партії Олега Ляшка", часто радує публіку яскравими публікаціями в соцмережі Instagram. Так, цього разу зіркова красуня показала в мережі результати спокусливої фотосесії, а в підписі до публікації поділилася, що робить перед сном.

Читайте Знай в Google News!

Вчора вночі, перед тим, як відправитися спати, я подумки дякувала за все, що у мене є. З глибини серця, не чіпляючись за моменти, про які хочеться забути. Впевнена, саме вміння дякувати - відкриває перед нами нові можливості, звільняючи місце для живої енергії. Зізнатися, я часом забуваю про цю практику, особливо в періоди, коли час і події в ньому стискаються до розмірів тенісного м'ячика. Те, з якими відчуттями ми засипаємо, безпосередньо впливає на якість самого життя – це як установка програми на наступний день. Один з лайфхаків - записувати відчуття і слова подяки в улюблений блокнот. Це може бути звичайний або мотиваційний, вже кимось придуманий. Саме записувати, бо в цей момент включаються особливі нейронні зв'язки. А ви відкриті для нових можливостей? Дякую за фото прекрасної @evangelonia_photographer, якою ми ловили Сонце на вулицях улюбленого Києва", - написала Злата у підписі до фото.

View this post on Instagram

Вчера ночью, перед тем, как отправиться спать, я мысленно благодарила за все, что у меня есть 🙌🏾 Из глубины сердца, не цепляясь за моменты, о которых хочется забыть ...)) Уверенна, именно умение благодарить- открывает перед нами новые возможности, освобождая место для живой энергии. Признаться, я временами забываю об этой практике, особенно в периоды, когда время и события в нём сжимаются до размеров теннисного 🎾 мячика. То, с какими ощущениями мы засыпаем, напрямую влияет на качество самой жизни 👉🏽 это как установка программы на следующий день )) Один из лайфхаков- записывать ощущения и слова благодарности в любимый блокнот 📝 Это может быть обычный либо мотивационный, уже кем-то придуманный. Именно записывать, так как в этот момент включаются особые нейронные связи 🧠👀 А Вы открыты для новых возможностей? #ZlataOgnevich #ZO #мотивация #моя_философиЯ Спасибо за фото прекрасной @evangelonia_photographer , с которой мы ловили солнце на улицах любимого Киева 🤍🌸

A post shared by ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich) on

Популярні новини зараз

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадавши, Злата Огнєвіч поділилася з українцям найпотаємнішим, це було важко пережити.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Злата Огнєвіч відверто розповіла про чоловіка своєї мрії, шанувальників і зйомки двох нових кліпів.

Також "Знай.ua" писав, що Злата Огнєвіч вперше з'явилася з немовлям.