Микита Добринін - один з найяскравіших учасників реаліті-шоу "Холостяк", який знайшов на проекті свою любов. Обраницею, а незабаром і дружиною чоловіка стала молода красуня Даша Квіткова. Зараз закохана парочка живе разом і не сумує на карантині. Микита частенько публікує в Instagram яскраві фото і відео з новоспеченою дружиною, і цього разу показав ніжне фото, на якому позує з Дашею, а в підписі до нього розповів про справжню близькість.

Читайте Знай в Google News!

"Прочитав цікаву думку, що близькість полягає в тому, щоб бути самим собою, бути побаченим і зрозумілим іншим. Помічаючи і розуміючи при цьому іншого. Це дозволяє нам відчути зв'язок. Стати одночасно ближче як до іншого, так і до себе. Цього неможливо досягти у відносинах, пронизаних: страхом, критикою, недовірою.

Близькі стосунки повинні включати:

✨Сталість - знайомі приходять і йдуть, близькі люди завжди поруч.

Популярні новини зараз

Притула засвітився на виборах з яскравою красунею і миттєво став мемом: "Коли твоя дівчина побачить..."

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

Alyona Alyona звернулася до львів’ян із гнівною промовою: "Почніть із себе!"

У Львові повінчалися ветеран АТО і відома волонтерка: наречена в червоному, наречений - на візку

Показати ще

✨Доступність - якщо вам потрібна підтримка, близькі люди знайдуть час з вами зустрітися.

✨Надійність - ви можете на них покластися.

✨Чуйність - відправлене вами повідомлення, прочитають в першу чергу, передзвонять при першій можливості.

✨Передбачуваність - можете передбачити деякі вчинки і реакції.

Зрозуміти хто поруч з вами буває не просто. Не варто вимагати від усіх знайомих, дотримання цих пунктів. І це ніяк не вказує на те що ви повинні дотримуватися цих пунктів щодо всіх знайомих. Це спосіб помітити хто найближче перебувати до вас. Можливо, щодо кого, варто було б розвивати близькі стосунки", - написав Микита.

View this post on Instagram

Прочёл интересную мысль, что близость заключается в том, чтобы быть самим собой, быть увиденным и понятым другим. Замечая и понимая при этом другого. Это позволяет нам ощутить связь. Стать одновременно ближе как к другому, так и к себе. Этого невозможно достичь, в отношениях пронизанных: страхом, критикой, недоверием. Близкие отношения должны включать: ✨Постоянство— знакомые приходят и уходят, близкие люди всегда рядом. ✨Доступность— если вам нужна поддержка, близкие люди найдут время с вами встретиться. ✨Надежность— вы можете на них положиться. ✨Отзывчивость— отправленное вами сообщение, прочтут в первую очередь, перезвонят при первой возможности. ✨Предсказуемость— можете предсказать некоторые поступки и реакции. Понять кто рядом с вами бывает не просто. Не стоит требовать от всех знакомых, соблюдения этих пунктов. И это никак не указывает на то что вы должны соблюдать эти пункты в отношении всех знакомых. 🙌🏽Это способ заметить кто ближе всего находиться к вам🙌🏽. Возможно, в отношении кого, стоило бы развивать близкие отношения.

A post shared by НИКИТА ДОБРЫНИН (@nikitadobrynin) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, переможниця Холостяка поділилася тим, як в'є сімейне гніздечко 

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, "Холостяк" Добринін показав свою обраницю у найвідвертішому ракурсі.

Також портал "Знай.uа" писав, що переможниця "Холостяка" показала весільне відео з Добриніним.